15 yaşında bir genç olarak evden nasıl para kazanabilirim?

gglagise

Femtopat
Daha fazla  
Evet, gayet açık: 15 yaşında bir genç olarak para kazanmak istiyorum, boyum fazla olmadığı için kafelere de giremiyorum. Herhangi tavsiyesi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı sitelerde freelancer olarak para kazanabilirsin. Evden para kazanmak kolay değil onun yerine belki herhangi bir yerde çalışmak senin için daha iyi olabilir.

Hocam mesaj kasmak için boş boş mesaj atmayın ban sebebi bilginize

Bazı sitelerde freelancer olarak para kazanabilirsin. Evden para kazanmak kolay değil onun yerine belki herhangi bir yerde çalışmak senin için daha iyi olabilir.
dediğim gibi boyum fazla olmadığı için çocuk duruyorum ve çalışamıyorum

Adam para kazanmak istiyor demek ki, okumak ikinci önceliği. Ülkenin ilerleyememesini sağlayanlarda bu gibi düşünceler.
okumakda önceliğim aslında çocukluğumdan beri yazılıma merakım var fakat oyun yazılımcılığı için unity iyi bir sistem istiyor ailem kendi parama katkı yaparak alıcak sistem fakat yazılım öğrenirken bir yandan para kazanmak istiyorum

okumakda önceliğim aslında çocukluğumdan beri yazılıma merakım var fakat oyun yazılımcılığı için unity iyi bir sistem istiyor ailem kendi parama katkı yaparak alıcak sistem fakat yazılım öğrenirken bir yandan para kazanmak istiyorum
Gönüllü işlerden başka para kazanılacak yer veremem. Freelancer daha uygun.

Geri
Yukarı