15 Yaşında Boyum Uzamıyor

Dostlar selam. Ben 15 yaşındayım. Boyum şu an 1.63 fakat cidden 13 yaşımdan beri sadece 3 santim uzadım. Acaba hormonsal bir sıkıntı mı var dedim, yok. Ailem de. Uzun hatta abim 1.94.
Kilolu muyum dedim, 52 kiloya düştüm. Tık yok. Spor da yapıyorum. Basketbol oynadığımdan gün içerisinde aktifim. Ne yapmalıyım?
Uzarsin kardeşim bende o kadardim 15ken 17 yaşındayım 1.75 boyum var

Dostlar selam. Ben 15 yaşındayım. Boyum şu an 1.63 fakat cidden 13 yaşımdan beri sadece 3 santim uzadım. Acaba hormonsal bir sıkıntı mı var dedim, yok. Ailem de. Uzun hatta abim 1.94.
Kilolu muyum dedim, 52 kiloya düştüm. Tık yok. Spor da yapıyorum. Basketbol oynadığımdan gün içerisinde aktifim. Ne yapmalıyım?
Ailenden sana genetik gelmeyebilir ama üst insanlardan gelmiştir , başka bir fikrim yok...

Ailenden sana genetik gelmeyebilir ama üst insanlardan gelmiştir , başka bir fikrim yok... Ha bu arada , sıkıntı etme uzarsın :)

Kanka benim de boyum 158 yaşım 15 şu anki boyunu söyleyebilir misin uzadiysan uzamak için ne yaptın anlatabilirsen çok iyi olur.

Kanka benim de boyum 158 yaşım 15 şu anki boyunu söyleyebilir misin uzadiysan uzamak için ne yaptın anlatabilirsen çok iyi olur.

Dostum senin yaşında benim boyum 163 falandı şimdi 17 yaşındayım boyum 175 ailenden uzun kişi varsa uzama ihtimalin yüksek boy uzaması 23-22 yaşlarına kadar sürüyor yani dert edecek bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı