15 yaşında futbola başlanır mı?

Joker15X

Picopat
Daha fazla  
Merhaba hocalarım ben küçüklüğümden beri futbolla büyüdüm ama eğitim alamadım. Sizce 15 yaşında amatör kulüplere mi yoksa altyapıya mı? Ya da çok mu geç?

Merhaba hocalarım ben küçüklüğümden beri futbolla büyüdüm ama eğitim alamadım. Sizce 15 yaşında amatör kulüplere mi yoksa altyapıya mı? Ya da çok mu geç?
9 yaşında beşiktaşta başladım 11 yaşında semt takımı 12 de karagümrük ve sonra olarak 1 yıllık aradan sonra semtimdeki takımda çalışmalara başladım. Futbolun yaşı yok istediğiniz zaman başlarsınız ki zaten 15 de geç değil.

9 yaşında beşiktaşta başladım 11 yaşında semt takımı 12 de karagümrük ve sonra olarak 1 yıllık aradan sonra semtimdeki takımda çalışmalara başladım. Futbolun yaşı yok istediğiniz zaman başlarsınız ki zaten 15 de geç değil.
Teşekkürler hocam Peki Amatördemi başlasam yada U15de filanmı

Yaşla ilgili sorun yok ancak her kulübün altyapısı sağlam değildir. Mesela İzmir de isen altınordu dünyada sayılı altyapıya sahiptir. Ankara da gençlerbirliği ya da ankaragücü gibi bence takımların isimleri yerine altyapıların ne kadar kuvvetli olduğuna bakman gerekiyor.

Geri
Yukarı