15 Yaşında İninal Kart Almak

Sadece aylık komisyonu yok para yatırma çekme ve gönderme işlemlerinde komisyon var.
Para yatırmada çekiyormuş 2020 13 Nisan tarihli açılan konuda okudum.
HAYIR. Komisyon almıyor. Papara yenilendi. Yenilenen temassız kartlarıyla her şey ücretsiz oldu.

Yanlış bilgilendirme yapmayın!!

Son düzenleme:
HAYIR. Komisyon almıyor. Papara yenilendi. Yenilenen temassız kartlarıyla her şey ücretsiz oldu.

Eskiden D&R gibi mağazalarlardan satın alabildiğinizi isimsiz anonim beyaz kartların adı Papara Lite kart olarak değişti. Papara Lite kartların black kartlardan farkı atm’den nakit çekme özelliğinin bulunmaması ve aylık işlem limitinin 50.000 ₺ ile sınırlı olması. Yenilenen lite kartlar da chipli ve temassız işlem özellliğine sahip.

Bahsettiğiniz kart Black Card ve sadece 500TL'ye kadar ücretsiz.

Eskiden D&R gibi mağazalarlardan satın alabildiğinizi isimsiz anonim beyaz kartların adı Papara Lite kart olarak değişti. Papara Lite kartların black kartlardan farkı atm’den nakit çekme özelliğinin bulunmaması ve aylık işlem limitinin 50.000 ₺ ile sınırlı olması. Yenilenen lite kartlar da chipli ve temassız işlem özellliğine sahip.

Toslada ise toplam bakiye 750 TL ile sınırlı :D

Papara her türlü alır.

Bahsettiğim kartın Black Card olduğunu biliyorum. Papara kullanıcısıyım.

Toslada ise toplam bakiye 750 TL ile sınırlı :D

Papara her türlü alır.

Bahsettiğim kartın Black Card olduğunu biliyorum. Papara kullanıcısıyım.
Ben şuanda isimsiz kartlarından bahsediyorum papara litede para çekme özelliği bile yok Tosla'nın isimsizi ile Papara Black Card'ı karşılaştırmak RTX 2080Ti ile GTX 1050 yi karşılaştırmak gibi bir şey.

Ben şu anda isimsiz kartlarından bahsediyorum Papara Lite'de para çekme özelliği bile yok Tosla'nın isimsizi ile Papara Black Card'ı karşılaştırmak RTX 2080 Ti ile GTX 1050'yi karşılaştırmak gibi bir şey.

-Yıllık 300 TL para çekme limiti var Tosla'da, çok komik ve gereksiz bir limit.
-Onun dışında banka kartları senden ne kadar daha fazla koparabilirim diye bakar, Papara bir bankaya bağlı değil ve daha güvenli.
-Papara'da limitler aynı zamanda 50.000 TL'ye çıkıyor.
-Onun dışında Papara, müşteri hizmetleri ile öne çıkıyor.
-Tosla uygulaması çok saçma, hesap açtığın ya da para yatırıp kullandığın zaman herkes seni ismin ile birlikte yaptığın her şeyi tüm finansal işlemlerini görüyor. Çok saçma, finansal işler böyle olmamalıdır.
-Ayrıca sanal kartı yok Tosla'nın, o da üzücü bir ayrı taraf.
-Papara 10-0 önde diyeyim.

Yıllık 300 TL para çekme limiti var Tosla'da, çok komik ve gereksiz bir limit.
Onun dışında banka kartları senden ne kadar daha fazla koparabilirim diye bakar, Papara bir bankaya bağlı değil ve daha güvenli.
Papara'da limitler aynı zamanda 50.000 TL'ye çıkıyor.
Onun dışında Papara, müşteri hizmetleri ile öne çıkıyor.
Tosla uygulaması çok saçma, hesap açtığın ya da para yatırıp kullandığın zaman herkes seni ismin ile birlikte yaptığın her şeyi görüyor. Çok saçma, finansal işler böyle olmamalıdır.
Ayrıca sanal kartı yok Tosla'nın, o da üzücü bir ayrı taraf.
Papara 10-0 önde diyeyim.
Tosla kart güvensiz mi :D? Sabancılar ve Akbanktan bahsediyoruz güldürmeyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı