15 yaşında internetten para kazanmak

@hadwiger Minecraft sunucuları için logo ve konu tasarımı yapabilirsin.

Biz geçen sene konu tasarımı + logo için 85 TL ödemiştik. Yapan arkadaş işinde iyi ve hızlıydı. Günde 3 sipariş tamamladığı bile oluyordu.

Şu an en basit konu tasarımları bile 10 TL'den satışa sunuluyor. Size gerekli olan şey; bilgi ve reklam.

Umarım istediğiniz sistemi bir an evvel alırsınız. Şimdiden kolay gelsin.

Minecraft oynuyorum ama bundan para kazanıldığını ilk defa duydum, araştıracağım.
Haritalar ve plugin paketleri iyi para kazandırıyor Minecraft'ta bir arkadaşım 1 plugin paketini 30 TL'den 12 farklı kişiye satmıştı mesela. Hala da satmaya devam ediyor.
Aynı şekilde ben de harita yapıp satmıştım 10 TL'den. Yabancılara satmayı düşündüm ama parayı nereden alacağım aklıma gelmedi.

Haritalar ve plugin paketleri iyi para kazandırıyor Minecraft'ta bir arkadaşım 1 plugin paketini 30 TL'den 12 farklı kişiye satmıştı mesela. Hala da satmaya devam ediyor.
Aynı şekilde ben de harita yapıp satmıştım 10 TL'den. Yabancılara satmayı düşündüm ama parayı nereden alacağım aklıma gelmedi.
Plugin satmak dediğiniz ne oluyor?

Logo ve tasarım yapabilirsin para karşılığı bionluk üzerinden.
10₺ gibi bir ücretle açabilirsin paketler koyarsın logo sadece 10 logo +. 20₺ gibi.
Açıkçası bende yapmayı düşünmedim değil ancak gerek yok dedemlerle gidiyorum işe parasıda iyi.

Yazılım öğren, web site yapımı şu anda freelancer iş olarak revaçta. Ben şu anda Android programlama, oyun programlama öğreniyorum ayrıca üretiyorum. 2 Android uygulamam var ama sadece birini para amaçlı yazdım. Uygulama içeriğini anlatmayacağım ban yemek istemediğimden, ama şu ana kadar yaklaşık 150TL kazandım ama parayı çekebilmek için en az 200 olması gerek. Kısacası yazılım öğrenmek hem geleceğe hem şimdiye yatırım olabilir.

Bir şey daha, foreks.

Abi bende öğrenmek istiyorum yol gösterir misin? Biraz scrachtle uğraştım başka bir şey yapmadım.

Geri
Yukarı