15 yaşında internetten para kazanmak

ErenYalcin

Hectopat
Merhaba, ben Eren. Başlıkta belirtildiği gibi internet üzerinden para kazanmak istiyorum. Ablamın iş yeri kapatıldı. Annem ise işsiz; ablam açık öğretim okuyor; ben ise lise 1. iş bakmaya gitmiştim çalışıp para kazanmak için ama her yer pandemi yüzünden almadı. Bazı yerler yaşın küçük dedi. O kadar şey aradım, bulamadım. Derdim PC toplamak falan değil; sadece ailemi mutlu etmek istiyorum. Baba desen zaten bizi terk etmişti. Ben 2. sınıfta iken ne yapabilirim? Yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim:kalp:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Eren. Başlıkta belirtildiği gibi internet üzerinden para kazanmak istiyorum. Ablamın iş yeri kapatıldı. Annem ise işsiz; ablam açık öğretim okuyor; ben ise lise 1. iş bakmaya gitmiştim çalışıp para kazanmak için ama her yer pandemi yüzünden almadı. Bazı yerler yaşın küçük dedi. O kadar şey aradım, bulamadım. Derdim PC toplamak falan değil; sadece ailemi mutlu etmek istiyorum. Baba desen zaten bizi terk etmişti. Ben 2. sınıfta iken ne yapabilirim? Yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim:kalp:

Kardeşim sana helal olsun öncelikle.

@Samotne Ciasteczka
@Jira

Hocam yazılım dilleri öğrenmenizi tevsiye ederim. Hem kendiniz için hem geleceğiniz için iyi bir adım olur.

yazkazan.net veya benzeri bazı web siteleri var. SEO uyumlu 300+ kelime yazı yazarak yazı başına 4, 5 - 5 TL gibi bir para kazanabilirsin. Editörlük yapmak oldukça eğlenceli bir meslek olabilir.

İlk olarak bu ince düşüncen için helal olsun sana.
Yazılım dillerini öğrenebilirsin çok iyi olur senin adına.
Logo yapabilirsin.
Yabancı dil alanında yürüyebilirsin.
Link kısaltabilirsin

Bir adet banka hesabına ve ufak bir yatırım yapabilecek kadar dahi olsa bir meblağa sahipseniz borsa üzerinden işlem yaparak para kazanabilirsiniz.

Yandex Tolaka görevleri yapabilirsin.
Link kısaltmadan para kazanabilirsin.
Technopat'ta veya Technopat harici yerlerde para karşılığında moderatör olabilirsin.
Brave Rewards kullanabilirsin.
Kendi blog siteni kurup, reklam falan alabilirsin.
Kendi Chrome/Firefox uzantını veya Play Store/App Store uygulamanı yazıp yükleyebilirsin.
Elinde boşta makine varsa Bitcoin kazabilirsin.

Geri
Yukarı