15 yaşında kendimizi ne yaparak geliştirebiliriz?

Anlıyorum dediğiniz gibi sabahları erken kalkabilirim yaptığım işler bana motivasyon sağlıyor ama kardeşimle aynı odada kalıyorum ve uyanınca onun uyanmasına sebep olduğum için ailemle tartışabiliyorum ama onun dışında kalan süre zarfında çalışabiliyorum. Modellerinizin ilanını nereye veriyorsunuz belki bende ileride bir şeyler yaparsam işime yarayabilir.
İlanlarımı shopier gibi yerlere sunmuyorum çünkü zaten günlük hayatım yoğunken birde oradan gelen mesajlara bakacak fırsatım kesinlikle olmuyor. Discord üzerinde daha rahat bir şekilde showroom sergileyebiliyorum. Yaklaşık 400 tane kendime ait tasarım sergide fakat şu an tamamen askıya alma zorunluluğunda kaldım. Bilgisayarımın Ekran kartının yanması üzerine yeni bilgisayar toplamaya çalışıyorum ve o yüzden 3D oyun modellemelerini yaklaşık 6 aylık bir sürede yapamayacağımı tahmin ediyorum. Bu süre zarfında kendi hobimi kaybetmemek için evimdeki 3D yazıcı ile bir şeyler çalışıyorum. Bildiğim kadarıyla zaten Shopier gibi satış platformlarının linkinin verilmesi Forum üzerinde yasak o yüzden bu konuda benimle sosyal medya üzerinden iletişim kurmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı