15 yaşında kilo alamıyorum

Hesabı atar mısın hocam ekleyeyim.
Hocam doktor o diyeti size vermiş.Belki arkadaşta pek işe yaramayacak?O zaman bir diyet listesi olsun herkes onu kullansın.Böyle birşey mümkün değil.Arkadaş eğer bir diyet listesi kullanacaksa doktor veya diyetisyene başvurmalıdır.

Blender varsa içine süt ve muz koyun (büyük bir bardağı dolduracak kadar). Aşırı derecede kalori içeriyor. Normal muz ve Blender'e koyulmuş bir muzun çok farkı var.

Blender varsa içine süt ve muz koyun (büyük bir bardağı dolduracak kadar). Aşırı derecede kalori içeriyor. Normal muz ve Blender'e koyulmuş bir muzun çok farkı var.

Hocam böyle bir şeyin imkanı olduğunu sanmıyorum. size zahmet olacak ama nasıl olduğunu açıklar mısınız?

Hocam böyle bir şeyin imkanı olduğunu sanmıyorum. Size zahmet olacak ama nasıl olduğunu açıklar mısınız?

Ben bunu önceden denemiştim birkaç defa.
Burada birisi açıklama yapmıştı: "Meyve yediğinizde ağzınızdaki tükürük muzu parçalar ve sonra şekeri farklı bir şekilde sindirir. Ağzınızdaki o Enzimi üstesinden geldiğinde işte o zaman çok kilo alırsınız."
Bunu Google Translate'den çevirdim o yüzden çok anlamlı olmayabilir.

Ben bunu önceden denemiştim birkaç defa.
Burada birisi açıklama yapmıştı: "meyve yediğinizde ağzınızdaki tükürük muzu parçalar ve sonra şekeri farklı bir şekilde sindirir. Ağzınızdaki o enzimi üstesinden geldiğinde işte o zaman çok kilo alırsınız."
Bunu Google Translate'den çevirdim o yüzden çok anlamlı olmayabilir.

Teşekkürler bir de ben araştırayım unutmaz isem buraya geri dönüş yaparım.

Geri
Yukarı