15 yaşında Kilo alamıyorum

vanvan

Decapat
Daha fazla  
Yaşım 15. boyum 1.80 ve 55 kilo civarıyım. Ama kilom boyuma göre çok az ve ne kadar yesemd e kilo alamıyorum, kollarım çok ince duruyor. Nasıl kilo alıp kollarımı kalınlaştırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşım 15. boyum 1.80 ve 55 kilo civarıyım. Ama kilom boyuma göre çok az ve ne kadar yesemd e kilo alamıyorum, kollarım çok ince duruyor. Nasıl kilo alıp kollarımı kalınlaştırabilirim?
kalorisi bol şeyler ye ve bir doktora gitmeni tavsiye ederim stresdende uzakdurmaya çalış ama şöyle bir şey var YOU ARE İN TURKEY

Her gün kola cips yaparsanız hem aşırı yağlanırsınız hem de yüzünüz de vs. fazla derecede akne çıkar. Eğer gerçekten kilo almak istiyorsanız; bebe bisküvisi, bol bol pilav vs. yemenizi öneririm. Kısaca karbonhidrat ağırlıklı tüketin. Bebe bisküvisi önemli, onu unutmayın. Fiyatı şu an ne kadar oldu bilmiyorum ama çok pahalı değildi. Tabii son zamanlar da en az 2 katına çıkmıştır.

Önerileri dinleme, git bir kan verdir gör sorun nerede. Sorun yoksa diyetisteyene gidersin sana göre liste çıkartır. Önüne geleni yiyip sağlıksız kilo almaktan daha iyi.

Geri
Yukarı