18 yaşında kilo alamıyorum

HalseyWtr

Centipat
18 yasindayim 186 - 62 kiloyum ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum. Sanırım genetik. Ergenlikten çıktığımda kilo alabilir miyim? Ya da şimdi ne yapsam kilo alabilirim? İlaç tedavisi mi almalıyım?

Ünlü bir doktorun diyet listesini vereceğim. Ama bu ekonomik şartlarda senin için uygun olur mu veya sen yapabilir misin bilmiyorum. Bende senin gibi kilosuzluktan yakınan biriydim. Tok karın ile 63 kilo geliyordum. İstersen linki bırakabilirim. Kilo alacağına eminim. Tabi kilo almanı engelleyen sağlık sorunun yoksa.

Son düzenleme:
Doktora başvurup iştah açıcı ilaçlar alabilirsin.
+ Bu ve bu gibi içeceklerde azda olsa işe yarıyor 1.84 62 kilodan 65 e çıktım sonrasında bıraktım 2 günde bir içiyordum şuanda 68 kiloyum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ünlü bir doktorun diyet listesini vereceğim. Ama bu ekonomik şartlarda senin için uygun olur mu veya sen yapabilir misin bilmiyorum. Bende senin gibi kilosuzluktan yakınan biriydim. Tok karın ile 63 kilo geliyordum. İstersen linki bırakabilirim. Kilo almazsan gel yüzüme tükür. O derece eminim. Tabi kilo almanı engelleyen sağlık sorunun yoksa.
Paylaşsana dostum neden saklıyorsun? :D

+ Bu ve bu gibi içeceklerde azda olsa işe yarıyor 1.84 62 kilodan 65 e çıktım sonrasında bıraktım 2 günde bir içiyordum şuanda 68 kiloyum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki ne kadar sürede hocam?

Gün içerisinde çok hareketli misiniz? Yaktığınızdan çok kalori aldığınızdan emin olun, bunu yaptığınız takdirde kilo almanız kaçınılmaz.

Paylaşsana dostum neden saklıyorsun? :D

Ender Saraç'ı bilirsiniz. Onun kilo aldıran diyet listesi. Biraz zahmetli. Ben senelerce kilo alamamaktan yakınan biriydim. Bunu denedim şu an istediğim kilodayım. Hatta fazlam bile var.

Yeni konular

Geri
Yukarı