15 yaşında sakallarım çok uzuyor

str1p3

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 570 8 GB
i5 9400F
Corsair 8GB x2
14 yaşımdan itibaren jilet vuruyorum. Babamın da sakalları aşırı uzun. Ve bu aralar sakallarım durmuyor. Dağdan inmiş gibi evde dolaşıyorum. Aşırı kıllı biriyim sanırım bundan kaynaklı. Bunu durdurmanın yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
14 yaşımdan itibaren jilet vuruyorum. Babamın da sakalları aşırı uzun. Ve bu aralar sakallarım durmuyor. Dağdan inmiş gibi evde dolaşıyorum. Aşırı kıllı biriyim sanırım bundan kaynaklı. Bunu durdurmanın yolu var mıdır?
Benimde o zamanlarda başlamıştır. Düzenli olarak tıraş olmaya bak. Çoğu kişi sakalım çıkmıyor diye ağlıyor. Şanslı insanlardansın. İlk başlarda rahatsız edebilir ama sonra sakal cidden makyaj oluyor sana.

21 yaşındayım sadece ufaktan bıyıklarım ve çenemde var haricinde yok sarımsak ezip sürdüğümü bilirim çıksın diye. 2 hafta önce askerden geldim her gün tıraş olmamıza rağmen bana mısın demiyor çıkmıyor :D. Zamanala kıymetini anlayacaksın tabii ama askerde epey bir eziyet olabilir dediğiniz gibi hızlı büyüyorsa.

Bende tam tersine sakallı olmayı çok istiyorum.17 yaşındayım ona rağmen çenemde çok az var yok denecek kadar. 🤤

Yeni konular

Geri
Yukarı