15 yaşında spor salonuna gidilebilir mi?

GanymedeW

Decapat
Daha fazla  
Yaşım 15 boyum 1.73 66 kiloyum. Genel olarak kilom çok fazla olmasa da göbeğim var ve şişman görünüyorum. Okulumun yakınında büyük bir spor salonu var ve bende bu sıralar hayatımı düzene sokmak istiyorum ve buna kilo vererek başlamak uygun gibi geldi. 15 yaşında spor salonuna gidebilir miyim? Bu konularda hiç bilgim yok bilgisi olan bilgilendirirse çok mutlu olurum. Hoca eşliğinde mi yapılıyor? Veya hiç spor tecrübem yokken spor salonuna giderek başlamam uygun mu?

Tabii ki de gidebilirsin.Bazı yerlerde yaş sınırlaması olabiliyor ama yoksa ve gitmek istiyorsan git kesinlikle.
Ayrıca yeniysen orada kendine bir koç bulup program hazırlatabilirsin.

Son düzenleme:
Gidebilirsin hocam.Spor salonuna gittiğinde zaten sana özel program yapılıyor ve o programa göre hareket ediyorsun.Spor tecrübenin olmasına da gerek yok giderken zaten.Orada sana tüm herşey hoca tarafından öğretiliyor.İçiniz rahat olsun rahatlıkla gidebilirsiniz :)

Yaşım 15 boyum 1.73 66 kiloyum. Genel olarak kilom çok fazla olmasa da göbeğim var ve şişman görünüyorum. Okulumun yakınında büyük bir spor salonu var ve bende bu sıralar hayatımı düzene sokmak istiyorum ve buna kilo vererek başlamak uygun gibi geldi. 15 yaşında spor salonuna gidebilir miyim? Bu konularda hiç bilgim yok bilgisi olan bilgilendirirse çok mutlu olurum. Hoca eşliğinde mi yapılıyor? Veya hiç spor tecrübem yokken spor salonuna giderek başlamam uygun mu?
Gidebilirsin. Tecrübeye gerek yok sana azda olsa(salona göre değişir) yardımcı olurlar durumun varsa biraz daha fazla para verip hocayla da spor yapabilirsin(hocanın gözetimi altında)

Gidebilirsin. Tecrübeye gerek yok sana az da olsa(salona göre değişir) yardımcı olurlar durumun varsa biraz daha fazla para verip hocayla da spor yapabilirsin(hocanın gözetimi altında)

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler büyük ihtimalle gidip soracağım hoca ile yapmayı planlıyorum.

Neden gidemeyesin ben 11 yaşında gitmiştim. Hoca gösteriyor grup olarak yapıyorsunuz bireysel hoca sadece çok pahalı yerlerde olur.

Geri
Yukarı