15 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı neden?

Ama art niyetli bakışları yok.
Kızları anlamak zordur, takma kafana sevgili falan şimdiki kızlar haremde olmayı seviyor sanırım benim çevremdekiler öyle bir erkek ve çevresinde 3 4 kız oluyor. Kızlarla çok rahat konuşurum sohbetim sarar falan diyorsan olur. Yakınlaşma konusunda ise kızlarla takılan bir arkadaşınla takılmaya başla elbet o ortama sende girersin.
Bu söyleyeceklerim şahsi fikirlerim olacak:
-Kızlarla takılmak flört etmek veya sevgili olmak cidden yorucu bir şey her zaman erkek agaları tercih ederim çünkü sohbeti rahattır ve sıkıldığın zaman rahatça ortamdan ayrılabilirsin.
-Gerçekten sevmeden sevgili olmak başlarda seviyormuşsun gibi hissettirebilir ama işler öyle olmuyor gerçekten sevmediğin biriyle olunca her sohbetiniz aynı gelmeye başlıyor ve bu durum seni sıkabilir.
-Haremle takılmak erkek ortamında sevilmemene yol açabilir ve kız ortamından sıkılıp yorulunca dönebileceğin bir erkek ortamı kalmayabilir bu yüzden benim için her zaman erkek ortamı > kız ortamı oldu.
-Son olarak da dahaca yaşın büyük değil takıldığın kızlardan üniversitede ayrılırsın ve hepsini unutursun, onlarda seni unutur.
Özetle flört, sevgili senin yaşındaki biri için baş ağrısından başka bir şey olmaz derslere devam.

Arkadaşlar lise 1'e gidiyorum şu ana kadar 1 tane bile flört veya sevgilim olmadı. Orta seviye bir tipim var. Acaba gözümü çevreleyen vitiligo lekem yüzünden mi? Bilmeyenler için vitiligo lekesi teninin diğer yerlerine göre daha beyaz kalmış bir deri hastalığıdır. Arkadaşlar çok kafaya takmaya başladım.

Fenotipiniz sizin elinizde olan bir şey değil. Sizi seven o halinizle sevsin. Ayrıca sevgili yapmak için henüz gençsiniz başka alanlara yönelmenizi öneririm ileride işinize yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı