15 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı neden?

Swoz

Decapat
Arkadaşlar lise 1'e gidiyorum şu ana kadar 1 tane bile flört veya sevgilim olmadı. Orta seviye bir tipim var. Acaba gözümü çevreleyen vitiligo lekem yüzünden mi? Bilmeyenler için vitiligo lekesi teninin diğer yerlerine göre daha beyaz kalmış bir deri hastalığıdır. Arkadaşlar çok kafaya takmaya başladım.

Kızlar genellikle playboy erkekleri seviyor. Belli ki sen ciddi ilişki isteyen bir arkadaşsın. Biraz zor orası.

Yani kendini sev bunu yap şunu yap demek yerine şunu diyebiliriz. O deri hastalığın büyük kusur yaratıyorsa ondan olabilir. Çirkinsindir sohbetin iyi değildir. Belki de kızlarla çok yakın değilsindir. Ne yaptığını ne ettiğini en iyi sen bilirsin. Sen söyle sebebini.

Yani kendini sev bunu yap şunu yap demek yerine şunu diyebiliriz. O deri hastalığın büyük kusur yaratıyorsa ondan olabilir. Çirkinsindir sohbetin iyi değildir. Belki de kızlarla çok yakın değilsindir. Ne yaptığını ne ettiğini en iyi sen bilirsin. Sen söyle sebebini.
kızlara çok yakın değilim. vitiligomunda hava kattığını düşünürüm hep.

Hocam kızlara yakın olan arkadaşlarınızla takılmaya başlayın ortama katılın. Bu arada vitiligonuzu çok merak ettim.

Hocam tam gözümün etrafında aşırı olmayacak şekilde hafif kalın bir beyazlık. Bence doğal dövme gibi.
Hocam kızlara yakın olan arkadaşlarınızla takılmaya başlayın ortama katılın. Bu arada vitiligonuzu çok merak ettim.
1653588896796.jpeg

bakın bu fotoğrafaki gibi ama sadece gözlerde var ve biraz daha ince.

Yeni konular

Geri
Yukarı