15 yaşındayım, sevgilim hiç olmadı

• Konuyu başlatan aou
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 499
Ömrünün yarısı gitmiş kardeşim çok yazık benim ilk aşkım 3 yaşında oldu çok güzeldi.

Şaka bir yana istiyorsan beğendiğin birine yazacaksın başka ne olmasını bekliyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum çok alakasız. İleride evlenemeyeceğim ve hiç sevgilim olmayacağını düşünüyorum. Sanki kapana tutulmuş fare gibiydim. Yaş 15. bu ve bu beni çok korkutuyor. Bir de üniversiteye gitmeyeceğim zaten. Makine bölümünde okuyorum.
Bu kadar kötümser olmanıza hiç gerek yok, herşeyin elbet bir vakti ve saati vardır. Yaşınız henüz çok genç, ileride çok daha güzel bir hayat eminim ki sizi bekliyordur. Önemli olan karşınıza çıkan fırsatı tepmeyip, değerlendirmeniz ve hayatınızı kendinize zindan etmemeniz olacaktır.

Forumda sürekli bu tarz konular görüyorum, yahu diğer konuları hiç mi okumazsınız?

İleride evlenirsin ve bol bol sevgilin de olur. Boşuna korkmaya gerek yok, bu yaşına göre çok normal.

Hayır sanki 50 yaşına gelmiş ve hayattaki tek aktiviten parka gidip çay içmekmiş gibi. 15 yaş böyle şeyleri düşünmek için çoook erken bir yaş.

Seninle aynı yaşlarda ben de benzer hislerdeydim, sonra herkes ileride olur takma kafana dedi. Şimdi 26-27 olduk hala olmadı. :D Takma yaşın cidden genç ama ileride de olacağının garantisi yok, olmayacağının da. Umarım benim gibi olmazsın, bu işlerden ümidini de kesmezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı