150.000-200.000TL araç önerisi

Civicler güzel ama babamın arkadaşında vardı sıfır almıştı beğenmemiş satmış babamda ön yargılı yaklaşıyor Civic'e
Bu paraya 0-1 yaşında renault vs alacağınıza 3-4 yaşında toyoda, honda, ford, vw gibi markalara bakın ileride pişman olmazsınız. Ailenizle kullanacaksınız en azından can güvenliğiniz olsun.

Babamdaki arabayı sen sittinsene çalışsan alamazsın bir kere :D onu bunu geçtim kendini züğürt tesellisiyle rezil ediyorsun sadece şu an, civic Megane ile aynı kulvarda bile değil çok daha üst bir araç. Fransız araçları geçmişten beri böyle olmuştur, tasarımla vs göz boyarlar ama asla rijit olmazlar, Peugeot da aynı şekilde. O arabayla 100km ile refüje gir bakalım o zaman kime geçmiş oluyor. Sen kağıt Megane'dan devam.

😂 Öncelikle seni son kez uyarıyorum üslubuna dikkat et mahalle arkadaşınla konuşmuyorsun burada.
Civic Megane'den çok farklı diyen bir kişi ile gereksiz konuşmayı uzatmayacagim.
Civic çok üst araç diyor altindakini BMW Mercedes falan sanıyor arkadaş.
Halbuki teneke parçası;
Bu paraya 0-1 yaşında Renault vs alacağınıza 3-4 yaşında toyoda, Honda, Ford, vw gibi markalara bakın ileride pişman olmazsınız. Ailenizle kullanacaksınız en azından can güvenliğiniz olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Senin aklın 70/80 model reno 12'lerde kalmış anlaşılan.

Bu nasıl bir tavır? "Babamdaki arabayı sen sittinsene çalışsan alamazsın" konuşmalarına dikkat etmelisin. Ayrıca bu kafayla ilerler isen hayatının sonuna kadar babanın mallarıyla övünürsün :D

Eğer ileride satma derdiniz yoksa ve büyük, rahat bir araba bakıyorsanız Renault Grand Scenic öneririm.
Bu ilandaki araç güzel gibi duruyor fakat ileride satarım diyorsanız biraz zorluk çıkabilir.

😂 Öncelikle seni son kez uyarıyorum üslubuna dikkat et mahalle arkadaşınla konuşmuyorsun burada.
Civic Megane'den çok farklı diyen bir kişi ile gereksiz konuşmayı uzatmayacagim.
Civic çok üst araç diyor altindakini BMW Mercedes falan sanıyor arkadaş.
Halbuki teneke parçası;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Senin aklın 70/80 model reno 12'lerde kalmış anlaşılan.
Hocam daha demin Renault 2. el bayiine gittik 2018 model Renault Megane Dizel otomatik hatasız boyasız 212 bin TL iyi midir?
Bu paraya 0-1 yaşında renault vs alacağınıza 3-4 yaşında toyoda, honda, ford, vw gibi markalara bakın ileride pişman olmazsınız. Ailenizle kullanacaksınız en azından can güvenliğiniz olsun.
Ha bu arada Civic'de güzel tercih ancak dediğim gibi malzeme kalitesi sorunluymuş babam arkadaşıyla konuştu ibreyi 180'e vurunca arabanın önü uzuyor sanki lastik gibi tavsiye etmiyorum dedi bize.
@EREN SATAR Hocama kullandığınız üslup yanlış bir üslup bugün en kral Honda Civic bile 370 bin TL çok uçuk bir rakam değil açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı