150.000 TL A1 ehliyete motosiklet önerisi

yelbegen_66

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, ben A1 ehliyet alacağım ve motor bakıyorum. Çok fazla seçenek olduğu için karar veremedim ama Racing tarzı Super Sport'lara bakıyorum. YZF125 baktım ama kmler çok yüksek. Yüksek olsa sıkıntı olur mu? 150.000 TL'yi geçmeyecek başka kaliteli motor öneriniz var mı? 2 sene falan kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye hocam ya? Ben yakın zamanda almak istiyordum. CBR alacaktım.

Hepsinin üretimi durdu artık ve cidden CBR 125 gitmiyor. Parçalar vs çok pahalı. Evet kaliteli ama CBR 125 20 30 binden bulmak imkansız gibi. En son 2018 2019 modelleri çıktı sanırım. Kısaca 6 7 yıl önce olsa Okey derdim ama temiz bulmak zor.

Hepsinin üretimi durdu artık ve cidden CBR 125 gitmiyor. Parçalar vs çok pahalı. Evet kaliteli ama CBR 125 20 30 binden bulmak imkansız gibi. En son 2018 2019 modelleri çıktı sanırım. Kısaca 6 7 yıl önce olsa Okey derdim ama temiz bulmak zor.
Şu an almak istesek yaklaşık bu bütçeye ne önerirsin?

Yeni başladığını varsayarak parçası ucuz, kendisi ucuz bir motor almanı öneririm. Başlangıç olarak gerek görünüşünü gerek markayı hiç sevmesem de Mondial 125 Drift L öneririm. Parçası ucuz, kullanması kolay, yeni başladığın için illaki yatırabilirsin, ufak tefek kazalar olabilir. Bu durumlarda parça fiyatı seni üzmez. A2 ehliyete geçtiğinde sürmeyi daha iyi öğrendiğin için o zaman Kawasaki, Yamaha gibi markalara bakmanı öneririm. Söylediğin fiyatlara Kawasaki Ninja 250r öneririm. Evet, eski motor, evet sorunu sıkıntısı olabilir biraz kumar işi gibi oluyor ancak temizini bulabilirsen gerçekten sağlam ve iyi giden bir motor.

Merhaba, ben A1 ehliyet alacağım ve motor bakıyorum. Çok fazla seçenek olduğu için karar veremedim ama Racing tarzı Super Sport'lara bakıyorum. YZF125 baktım ama kmler çok yüksek. Yüksek olsa sıkıntı olur mu? 150.000 TL'yi geçmeyecek başka kaliteli motor öneriniz var mı? 2 sene falan kullanacağım.

Az fiyat farkı var 166k TL, Peugeot PM01. Naked ve vitesli. Ayrıca kaliteli.

Yeni konular

Geri
Yukarı