150.000 TL motosiklet önerisi

Dostum sana şöyle söyleyeyim NS200 ug almak kolaydır. Bayiye gidersin alırken mutlu olursun kolayca binersin. Kullandıkça biraz biraz pişmanlığın gün gün artar. Lakin MT25 abs almak zordur. Experiyle uğraşırsın, pazarlığıyla uğraşırsın, insanlarla uğraşırsın... Ama bindikçe iyi ki Yamaha almışım dersin gün gün mutlu olursun. Hiç meraklanma başlangıç için MT25 abs gayet uygundur. Çok güçlü makinedir? Kendini bil gazı ona göre aç yeter. Kendini öldürecek adam CG'ylede başarır o işi. Diyeceğim budur. İster yaşa tecrübe et ister tecrübelerden ders çıkar.

Kararsız kaldım şimdi o zaman sıfır mt 25 alsam nasıl olur 197 bin fiyatı baktım.

Kararsız kaldım şimdi o zaman sıfır mt 25 alsam nasıl olur 197 bin fiyatı baktım.
Neyse ya hocam ben tekrar düşünüp karar verdim bakiyemi birazdaha yükseltip MT 25 alıcam sıfır

Sıfır alabiliyorsan al. Ama yakıtı NS200 gibi olmaz. Yakıtı dert edeceksen ikisi arasında ns200 ile devam . Para derdim yok diyorsan ve sıfır alabiliyorsan mt25 de güzel cihaz . Ama bence son kasasının far tipi çok çirkin

Neyse ya hocam ben tekrar düşünüp karar verdim bakiyemi birazdaha yükseltip MT 25 alıcam sıfır
197 bin liraya hiçbir bayi sıfır mt25 vermez. 2. Elleri o fiyatlarda. Bayiye gitsen minimum 235 belki çok daha fazla fiyat çekicekler tabi ellerinde var ise japon motorlarında katalog fiyatlarını baz alma ara bayiyi öyle fiyat al yani 197 ye mt25 hayal biraz.

1706297663808.png

Bayi fiyatı da 231 zaten ama tabikide çoğu bayide sıfır yok.

197 bin liraya hiçbir bayi sıfır mt25 vermez. 2. Elleri o fiyatlarda. Bayiye gitsen minimum 235 belki çok daha fazla fiyat çekicekler tabi ellerinde var ise japon motorlarında katalog fiyatlarını baz alma ara bayiyi öyle fiyat al yani 197 ye mt25 hayal biraz.

Eki Görüntüle 2097899
Bayi fiyatı da 231 zaten ama tabikide çoğu bayide sıfır yok.
Hocam KDV dahil dediğiniz fiyatmış benim dediğim KDV dahil olmayan mış.😅

Hocam ben şimdilik NS200 ug alayım biraz da motor tecrübe sı edineyim ondan sonra MT25'e yükselirim hem o zamana kadar da para birikimim olur yavaş yavaş yükselmek daha iyi olur örneğin; (bir anda songaz giden otobüse binebilir misiniz hayır otobüsün durduğu duraklar vardır)birine binersin tecrübe edinir durur yükseltirsin bence bir motor kullanıcısı bu şekil olmalı.

Hem konuda belirttiğim gibi "ben başlangıç motoru arıyorum" diye not geçmişim,

Kusura bakma yın"yeni motora başlayacağım" diye not düşmüşüm.

Ben en iyisi yavaş yavaş ilerliyim bajaj Pulsar ns 200 ug benim şimdilik durağım ilerleyen zamanda elbette yükseltme yapacağım o zamanda MT25'e geçerim.

Her şey için teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam KDV dahil dediğiniz fiyatmış benim dediğim KDV dahil olmayan mış.😅

Hocam ben şimdilik NS200 ug alayım biraz da motor tecrübe sı edineyim ondan sonra MT25'e yükselirim hem o zamana kadar da para birikimim olur yavaş yavaş yükselmek daha iyi olur örneğin; (bir anda songaz giden otobüse binebilir misiniz hayır otobüsün durduğu duraklar vardır)birine binersin tecrübe edinir durur yükseltirsin bence bir motor kullanıcısı bu şekil olmalı.

Hem konuda belirttiğim gibi "ben başlangıç motoru arıyorum" diye not geçmişim,

Kusura bakma yın"yeni motora başlayacağım" diye not düşmüşüm.

Ben en iyisi yavaş yavaş ilerliyim bajaj Pulsar ns 200 ug benim şimdilik durağım ilerleyen zamanda elbette yükseltme yapacağım o zamanda MT25'e geçerim.

Her şey için teşekkürler.
Zafer Akçay videolarını izle. Motorcuların başına ne gelebiliyor görürsen ona göre sürersin.

Geri
Yukarı