150.000 TL'ye kadar BMW önerisi

• Konuyu başlatan Dark^^
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 4B
Şimdi öncelikle yanlamak var yanlamak var. Sokakta görüp şahit olunan sözde driftlerin çoğu acemice ego tatmini amaçlı yapılan sürekliliği olmayan kısa süreli kaymalar.
150.000 bütçe ile size gerçekten keyif verecek bir araç alınabilir. 320i/320d yazanlara bakmayınız. Elbette arkadan itiş olması avantajı ile ufak eğlenceler sağlayabilirler sahiplerinde, ama bmwde önereceğim model e46 3.25-3.28-3.30i manuel ve LSD takılı modellerdir. 5 serisinin hantallığı olumsuz bir faktör, 3 serisi bu iş için -eğer düzgün setup yapılmış bir araç ise- biçilmiş kaftan. Ha tabiki swap, özel kamber-toe açıları, doğru ağırlık dağılımı ile başka araçlar da bu amaca hizmet edebilir ben biraz e46 aşkımdan böyle yazdım sanırım :)
Arkadaşlarım 150 bin veren 50 bin daha verir 200 bin yap 418İ M Sport al diyor sizce ne kadar mantıklı?
Hiç mantıklı değil o paraya e46 m3 alırsınız.

Yanlamaktan kastı arkadaşın boş trafikte virajlarda hafif yanlamaksa ortalama 200 HP civarı bir makine yeter. Ama prof olarak yapmayı düşünüyorsanız mantıklı olan manuel bir E30-E36 tarzı araç toplamak.
Yeni nesil BMW'ler narin sürekli yanlayarak hep dert edinirsiniz ve maliyetli dertler olur. Ben yanlamadığım halde Ağustos'tan beri 5.500 TL gömdüm araca ama mekanik ve motor olarak hiç bir sıkıntısı kalmadı şuan cillop kıvamında.(E90 3.30i 258HP)

Trafikte amacınız magandalık ise herhangi bir eski model BMW işinizi görecektir. ESP gibi önemli güvenlik donanımları bulunmadığı için tam aradığınız araçlardır. Alacağınız canlar, arkada bırakacağınız yetim çocuklar ve vereceğiniz maddi hasarlar tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

BMW alan herkes maganda mı oluyor birader?

Konu 2019'da açılmış :D Bulunsun bari burda.

Yeni konular

Geri
Yukarı