150-200 TL Kulaklık Önerisi

CemalPelit

Hectopat
Daha fazla  
200 TL'lik kulaklık alacağım.

İstediğim özellikler:
  • İyi mikrofon
  • Dayanıklılık
  • Ses Kasma
  • Kulakiçi almayacağım.
Snopy Rampage SN-RW1 düşünüyorum. Bir sürü 200 TL kulaklık arayanın konusunab aktım ve herkes SteelSeries Siberia 200 diyor ama bakıyorum 260 TL'den düşüğü yok.
G230 diyorlar bir süre sonra, çatlak çıkıyor. Mikrofonu kötü mü sizce SN-RW1'in? Alınmalı mı? Ya da başka öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hyperx Cloud Stinger alabilirsiniz. Snopy kulaklık alınmaz ama joystick alınabilir. Ben Snopy SG 302 33 TL aldım bir şey beklemiyordum, çabuk bozulacağını düşünüyordum yanıldım. 1 sene oldu, joystick X360-F710-310 alabilirdim. Aldım bunu gayet güzel, dayanıklı joystick o yüzden her bir şeyi alınmaz değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bütün Technopat üyelerine selamlar. Snopy SN-RW1 Son derecede kaliteli bir kulaklık kesinlikle tavsiye ederim yaklaşık olarak 2 aydır kullanıyorum CS:GO için harika. Lütfen ürünü kullanmadan ürünü aşağılayıcı ve kötü duruma sürükleyici yorumlar yapmayınız.

Öncelikle bütün Technopat üyelerine selamlar. Snopy SN-RW1 Son derecede kaliteli bir kulaklık kesinlikle tavsiye ederim yaklaşık olarak 2 aydır kullanıyorum CS:GO için harika. Lütfen ürünü kullanmadan ürünü aşağılayıcı ve kötü duruma sürükleyici yorumlar yapmayınız.
Bozulmaması kaliteli olduğunu göstermez. Teknoloji şans işidir, o alır 1 yıl kullanır bozulmaz, o alır 1 ay kullanır bozulur. Anladın mı demek istediğimi? Ayrıca o ürün Somic G941 çakması. Almışlar Somic G941'i üstüne ''Sunopi'' logosu ve yazısı yapmışlar. SN-RW1 diye satmaya çalışıyorlar.

@Yuuji Onu nasıl bir sene boyunca kullandın. Bende 2 ay sonra pert oluyordu o tip ekipmanlar.

HyperX Cloud Stinger ya da fiyatı az daha düşersek Gamecom 388 almanı öneririm.

@Artorias74 Anlamadım. Kullanıcı yorumlarına bak kardeşim! 1 kişi bile alıp memnuniyetsizlik yaşamaz iken sen ürünü kullanmadan bu yorumu yapma hakkını nereden buluyorsun!
Kimse isteye isteye aldığı ürün hakkında kötü yorumlar yapmaz zaten. Ürünü bizzat denedim, gördüm. Her yeri kalitesizlik kokuyor. Sırf sen kullanıyorsun ve memnunsun diye göğe çıkarmaya gerek yok. Vazgeçin artık şu huyunuzdan. İyice düşüyorsunuz.

@Yuuji Onu nasıl bir sene boyunca kullandın. Bende 2 ay sonra pert oluyordu o tip ekipmanlar.

HyperX Cloud Stinger ya da fiyatı az daha düşersek Gamecom 388 almanı öneririm.

Kimse isteye isteye aldığı ürün hakkında kötü yorumlar yapmaz zaten. Ürünü bizzat denedim, gördüm. Her yeri kalitesizlik kokuyor. Sırf sen kullanıyorsun ve memnunsun diye göğe çıkarmaya gerek yok. Vazgeçin artık şu huyunuzdan. İyice düşüyorsunuz.
Aşırı FIFA oynayan bu tür oyunlar oynayan biri olarak şaşırdım doğrusu 1 tuş çalışmama gibi bir sorunu hiç olmadı vallahi şaşırdım. Bu arada hala kullanıyorum. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı