150-200 TL Kulaklık Önerisi

Zaten o kadar kalitesiz ki orijinal koldan sonra tuşlar aşırı sert geliyor. Hissiyat da rezalet. Ben de sürekli PES oynardım o kolla. 2 ayda bir bozulurdu.

''Sunopi'' pişmanlıktır. 2 ay sonra bozulur, mikrofonu kalitelidir ona lafım yok, ama malzemesi kalitesiz. Ayrıca Somic G941 çakması. Cooler Master MasterPulse Bass FX öneririm. Cooler Master MasterPulse İncelemesi burda.

Snopy kulaklık alınmaz. O fiyat aralığında Cooler Master MasterPulse Bass FX veya Hyper X Cloud Stinger öneririm.

@Yuuji Onu nasıl bir sene boyunca kullandın. Bende 2 ay sonra pert oluyordu o tip ekipmanlar.

HyperX Cloud Stinger ya da fiyatı az daha düşersek Gamecom 388 almanı öneririm.

Kimse isteye isteye aldığı ürün hakkında kötü yorumlar yapmaz zaten. Ürünü bizzat denedim, gördüm. Her yeri kalitesizlik kokuyor. Sırf sen kullanıyorsun ve memnunsun diye göğe çıkarmaya gerek yok. Vazgeçin artık şu huyunuzdan. İyice düşüyorsunuz.

Bütçeyi zorlayıp 300 tl ye çıkarttım yeni önerilerinizi bekliyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı