150 GB kota yeterli mi?

381258

Hectopat
Daha fazla  
Evimizde altyapı yok. 150 GB kota bir aile için yeterli midir? 5 kişiyiz, abim ile ben genellikle internette vakit geçiriyoruz. Oyun indireceğimiz zamanlar oluyor ama maksimum 40 GB.

Evimizde altyapı yok. 150 GB kota bir aile için yeterli midir? 5 kişiyiz, abim ile ben genellikle internette vakit geçiriyoruz. Oyun indireceğimiz zamanlar oluyor ama maksimum 40 GB.
Yetersiz bence.
Roblox'tan başka oyun oynamayan küçük kuzenimin bile ailecek ortalama 200GB kullanımı oluyor.
Biz evde 4 kişiyiz bizim aylık kullanımımız 300-400 arası değişiyor.

Kullanımınıza bağlı cidden, İnstagram full keşfette takılırsanız günde max 3 saat, 1 ayda ortalama 30 GB harcıyor.

Ben kendi telefonumda oyun oynarken ara sahne girdiğinde 2-3 dakika İnstagram keşfete girip çıkarım, yani günde İnstagram'da harcadığım zaman 1 saat ve 15 kasımdan bu yana 14.5 GB harcamış telefon şu an baktığımda.

Biz de 5 kişiyiz, babam sosyal medya, kardeşim ve ben Twitch, YouTube ve online oyunlar oynuyoruz. Ay bitmesine daha varken 500GB'dan fazla kullandığımızı gördüm. Tabii bu sizde bu kadar kullanacaksınız anlamına gelmez.

Geri
Yukarı