150₺ mouse tavsiyesi

Yusuf Basci

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadağım için mouse bakıyorum. Max bütçe 150.
Bulduğum Mouse'lar bunlar.

Temel olarak aklımda şu soru var avago A3050 mi pixart 3327 mi yoksa PMW3325 mi daha iyi? Yabancı kaynaklarda bir şey bulamadım.
Sizde 150 TL altı mouse öneri misiniz?

Arkadağım için mouse bakıyorum. Max bütçe 150.
Bulduğum Mouse'lar bunlar.

Temel olarak aklımda şu soru var avago A3050 mi pixart 3327 mi yoksa PMW3325 mi daha iyi? Yabancı kaynaklarda bir şey bulamadım.
Sizde 150 TL altı mouse öneri misiniz?
Bütçeni arttırıp attığım fareyi almanı öneririm.

Bütçeni arttırıp attığım fareyi almanı öneririm.

Bu mousenin sensörü ile ilgili herhangi bir bilgi bualamadım artıları neler?

icons8-information-64.png
Asus TUF M5 modeli için bahsettiğiniz sensörler için araştırma yapmıştım, 3327 tierlist sıralamasında bir adım önde gözüküyor fakat çokca kaynak üzerinden araştırmama rağmen net bir bilgi bulamadım. 3325 ya da 3327 bu fiyat segmentinde tercih edilebilecek en iyi sensörlerden.

icons8-idea-64 (1).png
Benim aldığım zamanlarda Gigabyte Aorus M2 modeli 160~170TL civarindaydı, şuan bu fiyati ile sunduğunuz seçenekler arasında en iyi tercih olacaktır. Ek olarak indirimleri takip ederseniz Asus TUF M5 ve M3 modellerini çok uygun fiyatlara yakalayabilirsiniz.

@Steward yapmış olduğu Gigabyte Aorus M2 incelemesi.
ASUS TUF M5 ile ilgili inceleme konum.

Bu mousenin sensörü ile ilgili herhangi bir bilgi bualamadım artıları neler?
8000 DPI,30G hızlanma ve 200 IPS maksimum hız değerine sahip Mercury sesörünün yenilenmiş haline sahip bir fare yazılım olarakta logitech markasını beğeniyorum kendimde attığım farenin kablosuz versiyonu olan G305'i kullanıyorum 19x10 el boyutum var ve fareyi relax claw olarak kullanıyorum ve şekil olarak fingertip ve claw tutuşa çok uygun bu yüzden bu fareyi almanı önerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı