150 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Zaruri değilse 150 TL verip kulağına zarar verme derim. Kulaklık kaliteli olmazsa uzun vadede inanılmaz büyük zararlar veriyor. O fiyata kaliteli kablolu kulaklık alman daha iyi olacaktır.

Zaruri değilse 150 TL verip kulağına zarar verme derim. Kulaklık kaliteli olmazsa uzun vadede inanılmaz büyük zararlar veriyor. O fiyata kaliteli kablolu kulaklık alman daha iyi olacaktır.

Toplu taşımada veya okulda yürürken falan çok rahatsız ediyor kablolu.
QCY T5 alacağım herhalde en mantıklı seçenek o A101 de satıldığı için de ucuz Qcy T5 Bluetooth Kulaklık

Son düzenleme:
Toplu taşımada veya okulda yürürken falan çok rahatsız ediyor kablolu.
QCY T5 alacağım herhalde en mantıklı seçenek o A101 de satıldığı için de ucuz Qcy T5 Bluetooth Kulaklık
Bilindik markaların ucuz olanlarına yönelmeye çalış. Çünkü ilerde para verip kulak alınabileceğini pek sanmıyorum. Sağlık önemli

@Justinus, piyasadan ve kulaklıklardan bir habersiniz sanırım. Attığım kulaklıklar gayet iyi kulaklıklar, bu fiyat bandındaki en iyileri. Tutup da 150 TL'lik bir kulaklıkla 500 TL'lik bir kulaklığı karşılaştırmanın bir manası yok. Kulaklıklar o kadar pahalı şeyler değiller, hele ki bu fiyat bandındayken bunları konuşmak epeyce saçma bir şey. Bu bütçedeki kablosuz kulaklıkların da kablolulardan pek bir farkları yok, hemen hemen aynılar. Tabii ki bazı yönler açısından daha iyi kablolular var ancak konu sahibi kablosuz istiyorsa kablolu diye zorlamanın da bir manası yok. Ayrıca QCY de gayet bilinen ve kaliteli ürünleri olan bir marka, bari azıcık araştırsaydınız.

@Justinus, piyasadan ve kulaklıklardan bir habersiniz sanırım. Attığım kulaklıklar gayet iyi kulaklıklar, bu fiyat bandındaki en iyileri. Tutup da 150 TL'lik bir kulaklıkla 500 TL'lik bir kulaklığı karşılaştırmanın bir manası yok. Kulaklıklar o kadar pahalı şeyler değiller, hele ki bu fiyat bandındayken bunları konuşmak epeyce saçma bir şey. Bu bütçedeki kablosuz kulaklıkların da kablolulardan pek bir farkları yok, hemen hemen aynılar. Tabii ki bazı yönler açısından daha iyi kablolular var ancak konu sahibi kablosuz istiyorsa kablolu diye zorlamanın da bir manası yok. Ayrıca QCY de gayet bilinen ve kaliteli ürünleri olan bir marka, bari azıcık araştırsaydınız.
Hocam kulaklıklardan gayet haberdarım, önyargınızdan çok daha fazla kulaklık deneyimim var. Zaten konuyu değerlendirmem ses kalitesi üzerine değil zira 150 TL deneyimlediklerimden çok uzakta bir performans sergiliyor. Benim dikkat çekmek istediğim SAĞLIK YÖNÜ. Çünkü bu modeller sadece ses versin diye üretilmiş; sağlık yerine fiyat odaklı üretilmiş ürünler. Tavsiye etmek yerine diğer ölçütleri de değerlendirmesini öneriyorum sadece. Araştırsaydınız… Hocam araştırmak zor bir zanaat değil internete yazınca bu fiyat bandındaki kulaklıkların çoğunun benzer ses modülleri kullandığını görür yorumumu daha bilinçli bir şekilde yorumlardınız :)

Ayrıca önerdiklerinizin daha kalitelisi dediklerinizdeki “daha” kelimesinin en az 3-4 gömlek olduğunu biliyorsunuzdur heralde (bkz: Apple Earbuds)

Ben kendi bakış açımla anlatmaya çalıştım umarım bir faydası olur. İyi forumlar..

Geri
Yukarı