150 TL civarında mouse önerisi

• Konuyu başlatan Rbx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 691

Rbx

Hectopat
Daha fazla  
Logitech G102 ve Steelseries Rival 110 arasında kaldım daha çok. Ellerim küçük sayılır. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyutları birbirine yakın mıdır? G102 alsam Rival 110 almadığıma pişman olur muyum acaba? Arada 20-30 lira fark var.

Logitech G102 ve Steelseries Rival 110 arasında kaldım daha çok. Ellerim küçük sayılır. Yardım ederseniz sevinirim.

Logitech G102 belirttiğiniz bütçe bazında gayet güzel ve kullanışlı bir ürün, FPS oyunlarında giriş seviyesinde yeterince iş görecektir. Lakin bütçeyi arttırmayı düşünürseniz Cooler Master modellerine de yönelebilirsiniz. Cooler Master MasterMouse Pro L RGB ergonomisi gayet hoşuma giden bir model ve kullanışlı. İkisi arasında ise benim kişisel tercihim Rival 110.

Belki çok marjinal bi öneri olacak ama inca img-307 yi şiddetle öneririm. Vatan bilgisayardan 2-3 ay öncesinde 120 liraya almıştım ama kalitesine göre fiyatı gerçekten çok uygun

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı