150 TL İşlemci Soğutucusu Önerisi

Melille

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, i7 6700 işlemci için 150₺ bandında hava soğutucu alacağım fakat fazla ses çıkarmasını da istemiyorum. Bu fiyat bandında (mümkünse çift fanlı) soğutucu önerilerinizi bekliyorum.

venom pico yu pek bilmiyorum ama iyi diyorlar dark freezer ise 3 fanlı olanı nı kullanıyorum 90 dereceden 55 dereceye kadar düşüş yaşadım ben xeon E5430 işlemcim de

Öneriye gelirsek bu bütçe aralığında o işlemciyi düzgün soğutacak işlemci bulmak zor ama bütçeyi artırırsan CM Hyper 212 Evo öneririm.

Öneriler için teşekkürler, Akasa marka olanın çok ses çıkardığını yazıyorlardı o sebeple onu eledim. Dark alacağım gibi gözüküyor.
Ek olarak Cm Hyper 212 Evo maalesef bütçeyi aşıyor. @Blecade
Aynı zamanda bildiğiniz 20-25₺ bandında işimi görecek termal macun var mı ?

Öneriler için teşekkürler, Akasa marka olanın çok ses çıkardığını yazıyorlardı o sebeple onu eledim. Dark alacağım gibi gözüküyor.
Dostum 140 liraya birakabilirim ikinci el kullanirim diyosan ihtiyac fazlası var bende bi adet stok fana gecicem. Ayrıca termal macunun diamond gold silver gibi cesitleri vardir fakat 5-30₺ arasındaki çoğu macun aynı sagutmayi veriyor 1 2 derece oynuyor en fazla. 5 liralıkda yeter bence fazla para vermene gerek yok.

Akasa pico olanı ses çıkarması normaldir çünkü fan boyutu 9 cm kendimde akasa venom var pwm fan olduğu için düşük devirde bile iş yapıyor bende ki işlemci 4670K boşta 24 ile 34 arası geziyor yük altında 52 ile 60 arası düşük devirde kullandığım için ses sorunu olmuyor arkadaşın bahsettiği hyper 212 de iyidir onuda kullanmıştım termal macun olarak ise mx4 onerebilirim kullanımı oldukça basit daha önceden zalmana gereksiz para verdiğim için mx4 onerebilirim geçen sene 8 Gr olanını 27 liraya almıştım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı