150 TL kasa önerisi

Daha fazla  
SA.

Arkadaşlar konuyu özet geçeyim. GTX 750 TI PH EDITION karta sahiptim. R9 270X ile takas ettik. Kart kasaya sığmadığı için kasayı kesmek zorunda kaldım. Kasam da CASPER'in eski kasalarından. Gözüme ecit mecit duruyor kasa, görünüşe biraz önem veriyorum. Bütcem kısıtlı, taş çatlasın 170 TL. Ekran kartım 29 CM civarı bir uzunluğa sahip. Kasamın resimleri aşağıda. Kesilmemiş hali eski hali. Kasa önerilerinizi bekliyorum...

ee15bd98-86be-49f0-bef9-e28b941fd990.jpgfb6b6647-61fd-440c-bdef-91a6bcede9fb.jpgkasa3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Elba nasıldır bilemiyorum, bütçe sebebi ile fazla şansınız yoksa ve farklı bir marka bulamazsanız, hem seçtiğiniz kasa burada daha ucuz, hem de bunun gibi havalandırma konusunda en azından size sıkıntı çıkarmayacak bir model seçmeye çalışın.
Şu an kullandığınız Caper markadan her türlü daha iyi olacaksa da siz yine de acele karar vermeyin araştırıp tavsiye almaya çalışın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı