150 TL Klavye+Mouse Önerisi

Ben Devastator 1 kullanıyorum ve mouse sizi tatmin etmeyebilir. II de iyileştirmeler yapıldığını söylemişlerdi ama kullanmadım bilmiyorum. Mouse'u dikkate alarak almanızı tavsiye ederim.

D3'ün rengi değiştirilebiliyor ve ışık açma / kapama tuşunun yeri değiştirildi. Onun dışında fark yok. Türkiye'ye gelmesini beklerseniz iyi olacaktır ancak D2 de sizi yarı yolda bırakmaz. Renk uyumu falan istiyorsanız sıkıntı olabilir sizin için.

D3'ün rengi değiştirilebiliyor ve ışık açma / kapama tuşunun yeri değiştirildi. Onun dışında fark yok. Türkiye'ye gelmesini beklerseniz iyi olacaktır ancak D2 de sizi yarı yolda bırakmaz. Renk uyumu falan istiyorsanız sıkıntı olabilir sizin için.
Yok sadece kaliteli midir diğer Cooler Master ürünlerine göre diye sormak istedim. Ne bileyim fotoğraflarda biraz şey gibi duruyor. Güvenemedim. :)

Ben de bu aralar bakıyordum ve Cooler Master olmasına rağmen 150 TL'ye böyle bir set harika. Fakat mouse bana biraz dandik gibi gözüktü. Tabi kullanmadan bilemem fakat sizin deneme fırsatınız oldu mu? Yani ürün hakkında bilgi sahibi misiniz?
İncelemelerini izleyebilirsiniz mesela bu konuyu;
Yok sadece kaliteli midir diğer Cooler Master ürünlerine göre diye sormak istedim. Ne bileyim fotoğraflarda biraz şey gibi duruyor. Güvenemedim. :)
D3 un gelmesine cok var, D2 seçebilirsiniz

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı