150 TL kulak içi kulaklık önerisi

Mr.ery

Hectopat
Selamlar değerli Technopat Sosyal takipçileri benim yaklaşık 100-150TL arası bir kulaklığa ihtiyacım var duruma göre 160 170'e kadar falan esnetebilirim ama bazı kriterlerim var.
1)kablolu olmalı.
2)kulak içi olmalı.
3)genel olarak yabancı/hızlı müzikler dinliyorum yani özellikle bass sevdam falan yok bu yüzden bütün sesler dengeli olsun yeterli.
4)sağlam olmalı yaklaşık 1-2 yıl kullanmayı planlıyorum.
5)iyi oturmalı kulağıma evet bu önemli çünkü yürüyüş yaparken kullanmayı düşünüyorum.
Cevap yazan herkese teşekkürler.
Aklımdaki modeller.
Başka öneriniz varsa açığım.
Not: Müzik için kullanacağım oyuncu kulaklığı istemiyorum.

Selamlar değerli Technopat Sosyal takipçileri benim yaklaşık 100-150TL arası bir kulaklığa ihtiyacım var duruma göre 160 170'e kadar falan esnetebilirim ama bazı kriterlerim var.
1)kablolu olmalı.
2)kulak içi olmalı.
3)genel olarak yabancı/hızlı müzikler dinliyorum yani özellikle bass sevdam falan yok bu yüzden bütün sesler dengeli olsun yeterli.
4)sağlam olmalı yaklaşık 1-2 yıl kullanmayı planlıyorum.
5)iyi oturmalı kulağıma evet bu önemli çünkü yürüyüş yaparken kullanmayı düşünüyorum.
Cevap yazan herkese teşekkürler.
Aklımdaki modeller.
Başka öneriniz varsa açığım.
Not: Müzik için kullanacağım oyuncu kulaklığı istemiyorum.
Kablolu kullandığım tüm kulaklıklar içerisinde en fazla dayanabilen 1 yıl olmuştu. Kablosu ikiye bölünmese bile bir noktadan sonra temassızlıklar oluyor. Kablosuz tercih etmeme sebebiniz nedir ki?

Yaklaşık 1 senedir JBL T110 kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. En yüksek seste bile gram cızırtı yapmıyor. Daha fazla sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım iyi forumlar.

Dengeli ses olarak bunu önerebilirim. Kulağa oturuşu düz kablolulardan biraz daha farklı spor yaparken daha rahat olur.

Kablolu kullandığım tüm kulaklıklar içerisinde en fazla dayanabilen 1 yıl olmuştu. Kablosu ikiye bölünmese bile bir noktadan sonra temassızlıklar oluyor. Kablosuz tercih etmeme sebebiniz nedir ki?

MP3 için kullanacağım telefonda ne yazık ki bir sıkıntı var zaten 1 yıl beni idare etse yeter.
Yaklaşık 1 senedir JBL T110 kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. En yüksek seste bile gram cızırtı yapmıyor. Daha fazla sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım iyi forumlar.

Hocam peki JBL T210 hakkında ne düşünüyorsunuz?

MP3 için kullanacağım telefonda ne yazık ki bir sıkıntı var zaten 1 yıl beni idare etse yeter.

Hocam peki JBL T210 hakkında ne düşünüyorsunuz?

JBL T110 daha uygunsa kesinlikle onu almanı öneririm. Ses kalitesinden gayet memnun kalacağınız için iyi ki daha fazla para vermemişim diyeceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı