150 TL kulaklık önerisi

Merhabalar, 150 TL bütçeyle 2020'de iyi bir kulaklık almak ne kadar zor olsa da bilen varsa önerebilir mi acaba? Bütçe 150 TL kabaca ama 170-180 TL'ye kadar çıkabilir.
Mikrofonla çok işin yoksa bu fiyata kaçırma. Aynısı Hepsiburada'da 270 TL. Gamepower, Rampage gibi markalardan uzak dur.

Mikrofonla çok işin yoksa bu fiyata kaçırma. Aynısı Hepsiburada'da 270 TL. Gamepower, Rampage gibi markalardan uzak dur.

Bende bilgilenmiş oldum teşekkürler hocam.

açıkcası her gün arkadaşlarımla çok konuşuyorum mikrofonun tam olarak ne gibi bir sıkıntısı var acaba?

açıkcası her gün arkadaşlarımla çok konuşuyorum mikrofonun tam olarak ne gibi bir sıkıntısı var acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2.04'e getir ve karar ver.

Abicim 150 TL kulaklık önerisi kısmına 230 200 yazanı gördüm de 270 yazanı görmedim.

Geri
Yukarı