150 TL kulaklık önerisi

ErenM21

Decapat
Daha fazla  
İyi forumlar. Gün içinde çok uzun süre kulaklık kullanan biriyim. Evde saatlerce müzik dinler, arkadaşlarımla oyun oynar, dışarıda kullanırım. Hâl böyle olunca bana kulaklık dayanmıyor. 150 TL bütçeyle en iyi olarak Xiaomi piston Basic Edition ve JBL C100SI buldum. İkisinin arasında kaldım. Neredeyse 50 TL fark var aralarında. Xiaomi hem yedek başlıklar var, duruşu hoşuma gidiyor hem de yassı kablolu ve ben sürekli kablonun karışması yüzünden sorun yaşıyorum bazen de kablo eziliyor. JBL ise herkesin tercihi ve aşırı uzun ömürlü olduğu söyleniyor. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim JBL kullanmıştı ve deneme fırsatım olmuştu. Ben aralarında ciddi bir fark sezemedim. İkisi de tercih edilebilir. Şahsen ben olsam daha ucuz olduğundan Xiaomi'yi alırdım.

Kardeşim JBL kullanmıştı ve deneme fırsatım olmuştu. Ben aralarında ciddi bir fark sezemedim. İkisi de tercih edilebilir. Şahsen ben olsam daha ucuz olduğundan Xiaomi'yi alırdım.
Xiaomi alırsam şeklinden dolayı kulağımdan düşer mi diye korkuyorum. Yaşım biraz küçük ama yedek başlıklar içimi biraz da olsa ferahlatıyor. JBL neredeyse 50 TL daha fazla ve bu kırmızı rengi. Siyah almak için 20 daha koymak gerekiyor.

Hocam ilgilenirseniz, ikinci el olarak H2016D kulaklığımı satıyorum. 150TL'den biraz yukarıya.

Sıfır olarak da alabilirsiniz. İyidir, çok severim kendisini :)

Bu arkadaşta olur:

Kulak içi ve dışarı kullanımı:

Hocam ilgilenirseniz, ikinci el olarak H2016D kulaklığımı satıyorum. 150TL'den biraz yukarıya.

Sıfır olarak da alabilirsiniz. İyidir, çok severim kendisini :)

Bu arkadaşta olur:

Kulak içi ve dışarı kullanımı:

Kulak içi alacağım. Sizce Xiaomi yerine JBL tercih edilir mi ?

Geri
Yukarı