150 TL kulaklık önerisi

Recepkayacan

Centipat
Daha fazla  
İyi günler. Bu sıralar bir telefon kulaklığı arayışı içindeyim. Max 150 TL bütçe. PUBG ses kasmak için genelde ama arada müzik de dinlediğim için ses kalitesi de fena olmasın istiyorum. Bu fiyat bandında önerileriniz neler? Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Bu sıralar bir telefon kulaklığı arayışı içindeyim. Max 150 TL bütçe. PUBG ses kasmak için genelde ama arada müzik de dinlediğim için ses kalitesi de fena olmasın istiyorum. Bu fiyat bandında önerileriniz neler? Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

Rampage X-Master.

Adam Max 150 TL demiş sen adama 250 TL'lik şey öneriyorsun.

Rampage X-Master.
Bi aralar bütçeyi aşıp monster pusat almayı düşünmüştüm ancak sizin önerdiğiniz kulaklıkta olduğu gibi 7.1 olduğu için telefona uymuyor ne yazık ki
Tavsiyeniz için teşekkürler jbl markasını araştırdım bu kulaklığı da görmüştüm deneyenlerden de fikir aldıktan sonra almayı düşünüyorum listede 1. Sırada bu var

Son düzenleme:

Geri
Yukarı