150 TL Kulaklık ve Fare önerisi

uguratakan

Kilopat
Yer
visor01 @ istikram.
Daha fazla  
Meslek
Mobil Uygulama Geliştirici
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ben solağım buna uygun bir fare bakıyorum, elim orta boyutlu sayılır ve makro kullanmaya alışık değilim gerek de duymuyorum. A4Tech OP620 modelini kullandım bir süre klasik internet kafe faresidir kendisi. Şimdi yeni bir fare almak istiyorum çok uçuk fiyatlı olmasın 150 filan en fazla.

Birde kulaklık ihtiyacım var mevcutta Hadron marka dandik bir kulaklığım var kulağımı ağrıtıyor. Onun içinde 150 TL bütçe ayırdım rahat, oyun oynarken ses kasılabilecek, 3.5 mm jaklı bir kulaklık olsun istiyorum.
Önerileriniz nelerdir? Mağazalardan olursa iyi olur ama bekleyedebilirim sıkıntı olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ocak ayında indirimle İtopya'dan 130TL civarına almıştım başka bir set hediye gelmesine rağmen kullanmaya devam ettiğim Cooler Master Devastator II. Acayip ergonomik kesinlikle tavsiye ederim.

Burada 189₺ ama yine de bütçenizin üzerinde. Ben 60₺'ye ikinci el olarak almıştım zamanında, gayet temizdi. Kullanıp ta memnun kalmayan çok az kişi gördüm. Sensör konusunda da gayet başarılı bu arada.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı