150 TL’ye Kulaklık ve Fare Tavsiyesi

Dostum Rampage rakip firma mı:) Benim bu markalar hakkında fazla bir bilgim yok öğrenmeye çalışıyorum neden Rampage kötü biliniyor?
Çin'den kötü ürünlere genellikle marka basıyorlar çünkü. Ömürleri çok kısa ve fiyatını hak etmiyor yani. Trust güzel firma, yıllardır ürünlerini severek kullanıyorum.

Arkadaş en fazla 150-160TL bütçem var demiş. Lütfen şu üstüne bu kadar koy demeyi bırakın.

Az buçuk deneyimlerime dayanarak, bu ürünleri 10 gün değil yılarca kullanacaksınız o yüzden en azından biraz daha dişinizi sıkın 1 tık adı sanı bilinmiş güvenilir bir marka alın dedim yoksa o bütçeye bende Trust, Rampage, James Donkey önermeyi biliyorum lakin konu sahibi arkadaşın 150-160 TL'sini çöpe atmasını istemiyorum. Neden bu kadar saldırgan olduğunuzu anlayabilmiş değilim.

Az buçuk deneyimlerime dayanarak, bu ürünleri 10 gün değil yılarca kullanacaksınız o yüzden en azından biraz daha dişinizi sıkın 1 tık adı sanı bilinmiş güvenilir bir marka alın dedim yoksa o bütçeye bende Trust, Rampage, James Donkey önermeyi biliyorum lakin konu sahibi arkadaşın 150-160 TL'sini çöpe atmasını istemiyorum. Neden bu kadar saldırgan olduğunuzu anlayabilmiş değilim.

Saldırgan bir cümle kurduğumu düşünmüyorum.

Geri
Yukarı