150 TL’ye Kulaklık ve Fare Tavsiyesi

Hayır alınmaz. Rampage'in klavye ve mouse'larını almayın.
Dostum şu an almakla almamak arasındayım. 284 TL bu set. Bir bakıyorum videoları izlerken şu özelliği bu özelliği fiyatına göre şahane bilmem ne diyorlar. Bir de yorumlara bakıyorum sürekli herkes yeriyor bu seti. Fazla bütçem de yok yani kulaklık, mouse, klavye ayrı ayrı 150-200 TL vereyim gibi bir durumum söz konusu değil, ne yapacağımı bilemiyorum hala.

Açıkçası kulaklık ve mouse markaları ve bunların kaliteleri hakkında hiçbir bilgim yok. En fazla Logitech çok iyi bir marka diyebilirim. Şu anda Trendyol'da oldukça fazla indirim var ve bunu değerlendirmek istiyorum. Şu ana kadar bulabildiğim sadece Yoro Siyah V8 Mikrofonlu Rgb Led Işıklı Oyuncu Kulaklığı | Trendyol bu kulaklık var. Fiyat aralığı en fazla 150-160 bandında bir şey arıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler şimdiden.

BİM markete 13 Ocak'ta git 100 TL kulaklık 72 TL'ye de fare geliyor o bütçeye eli yüzü düzgün bir şey zor BİM'e gelecek olanlar eh işte idare eder.

Videolara bakmayın, onlar sponsorlu. Tabii övecekler.

Şimdi siz mousepad, mouse, kulaklık ve klavye istiyorsunuz ve hepsi 260TL olsun diyorsunuz, yanlış mı anladım?
Mousepad gerekli değil:) Benim beklentim bunlar beni 10 yıl götürsün değil elbette. Ancak öğrenciyim ve bütçem belli. Beni 3 yıl 4 yıl götürsün. Kulaklık veya klavye gelip daha 2. 3. senesinde beni yarı yolda bırakmasın yeter benim derdim. Yoksa kalite olarak kulaklık gelsin bana 500 lük kulaklık sesi versin değil. Ortalama kalitede ses giriş ve çıkış sadece ömrü 3-4 yıl tutsun beni yeter kafasındayım daha çok. Çünkü şuanda zaten telefonumun kulaklığı yarım yamalak kullanıyorum kullandığım fare 5 yıllık. İş görüyor mu? Görüyor ama 5 yıllık.

Mouse pad gerekli değil:) benim beklentim bunlar beni 10 yıl götürsün değil elbette. Ancak öğrenciyim ve bütçem belli. Beni 3 yıl 4 yıl götürsün. Kulaklık veya klavye gelip daha 2. 3. senesinde beni yarı yolda bırakmasın yeter benim derdim. Yoksa kalite olarak kulaklık gelsin bana 500'lük kulaklık sesi versin değil. Ortalama kalitede ses giriş ve çıkış sadece ömrü 3-4 yıl tutsun beni yeter kafasındayım daha çok. Çünkü şu anda zaten telefonumun kulaklığı yarım yamalak kullanıyorum kullandığım fare 5 yıllık. İş görüyor mu? Görüyor ama 5 yıllık.

Linkini attığım mouse ve klavye gayet kalitelidir. İyi kullanımda 3-4 yıl götüreceğini düşünüyorum. Klavyesini bizzat kendim 4-5 sene kullandım hala daha yaşıyor. Polosmart Phoenix kulaklığı hakkında bir fikrim yok.

Şöyle yapılabilir.

Şöyle yapılabilir.
Dostum Rampage rakip firma mı:) Benim bu markalar hakkında fazla bir bilgim yok öğrenmeye çalışıyorum neden rampage kötü biliniyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı