150 TL makrolu mouse tavsiyesi

Yaklaşık 7 8 sendir Bloody V7M kullanıyorum. 4. senesinde orta yuvarlak topu bozuldu. Onu da içini açıp vd40 kısarak çözdüm. Şu an ilk günkü gibi sıfır hata ile kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Sensöründen dolayı ve tepki süresinden.
Hayır, daha iyi sensörler mevcut. Tepkime süresi daha iyi fareler mevcut. Steelseries Sensei Ten, en üst teknolojiler kullanılarak üretilmiştir, IPS değeri çok yüksektir. Elektronik sporcuların Zowie kullanma sebebi piyasadaki fare kıtlığıdır.
Turnuvalarda modlanabilen fare kullanmak yasaktır bundan dolayı zowie tercih edilmektedir; ancak piyasaya Endgame adında bir oyuncu katıldı ve farenin özellikleri, Zowie'den kat kat daha iyi ve paracord kabloya sahip.

Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayın; Zowie, mouse konusunda tamamen zorunluluktan ibarettir.

Hayır, daha iyi sensörler mevcut. Tepkime süresi daha iyi fareler mevcut. Steelseries Sensei Ten, en üst teknolojiler kullanılarak üretilmiştir, IPS değeri çok yüksektir. Elektronik sporcuların Zowie kullanma sebebi piyasadaki fare kıtlığıdır.
Turnuvalarda modlanabilen fare kullanmak yasaktır bundan dolayı zowie tercih edilmektedir; ancak piyasaya Endgame adında bir oyuncu katıldı ve farenin özellikleri, Zowie'den kat kat daha iyi ve paracord kabloya sahip.

Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayın; Zowie, mouse konusunda tamamen zorunluluktan ibarettir.
Hocam SS e-sporcular için ayrıca bir fare üretmiyor mu?

Alakası yok woxic ss sensei ten kullanıyor?

Alakası yok woxic ss sensei ten kullanıyor?
ESL Türkiye oyunculara başta Monitor ve Bilgisayar olmak üzere Klavye, Mouse, Mousepad, Basınç Kulaklığı ve Kulak içi kulaklıkları sağlayacaktır. Oyuncular istedikleri taktirde kendi ekipmanlarını (Klavye, Mouse, Mousepad, Kulak içi kulaklık) kullanabilecektir. Oyuncular kendi ekipmanlarını kullanmaya karar verirlerse, bu ekipmanların uygunluğu ESL Adminleri tarafından değerlendirildikten sonra, oyuncuya kullanım izni verilecektir. Ancak oluşabilecek problemlerden kendileri sorumlu olacaktır.
Alakası yok Woxic, SS Sensei ten kullanıyor?
Cevabıma karşın mükemmel bir Tez ürettiğiniz için sizi tebrik ediyorum; ancak bilmenizi isterim verdiğim hiçbir bilgi baştan savma değildir.

İyi Sosyal'ler. Mesajlarınıza cevap vermemeye özen göstereceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı