150 TL makrolu mouse tavsiyesi

Rival 110 çöpü diyecektin sanırım daha çoğu mousepadde çalışmıyor bile takıla takıla gidiyor. Bloody'de kullandım SS'de Logitech'te en kalitelisi kuşkusuz Logitech. Gidip bloodynşn programına 70 TL vermek istiyorsanız tutan yok.

G300S'in kronik sorunu neymiş dostum ilk dega duyuyorum.
Rival 110, dandik 20 liralık çakma mousepadde bile çalışıyor bende. Bazı sorunlar gördüm ama dediğimiz gibi. Yine de, A4 Tech gerçekten kaliteli marka.

Logitech'in mousepadinde denedim takıla takıla gidiyordu.
Ee, kaliteli dediğiniz Logitech mousepad dandikmiş demek ki:) Şaka bir yana, Logitech, SS, Razer, A4 Tech, Blody kaliteli markalar. Rival 110'un en büyük sorunu tık hissi vermemesi. A4Tech faremde tıklayınca his alıyordum ama bundan yok, bastım mı basmadım mı anlayamıyorum.
Bloodyin programı paralı mı değil mi ona göre alıcam. bide konu da belirttiğim mouse nasıl arkadaşlar ?
Bildiğim kadarıyla paralı. Ama program o kadar mühim değil bence.

Tamamdır o zaman hangisini alayım ? 1.yi beğendim ben şahsen önerinize göre 2 sinden birini alıyorum.

Ee, kaliteli dediğiniz Logitech mousepad dandikmiş demek ki:) şaka bir yana, Logitech, SS, Razer, A4 tech, blody kaliteli markalar. Rival 110'un en büyük sorunu tık hissi vermemesi. A4tech faremde tıklayınca his alıyordum ama bundan yok, bastım mı basmadım mı anlayamıyorum.

Bildiğim kadarıyla paralı. Ama program o kadar mühim değil bence.

Düz Microsoft mousem var o bile çok rahat çalışıyor şu an. Belki satın aldığım model arızalıdır ama o sıkıntı olmasada iade ederdim programı berbat.

Tamamdır o zaman hangisini alayım ? 1.yi beğendim ben şahsen önerinize göre 2 sinden birini alıyorum.

T70 Tavsiyemdir. Ama tasarımı hoşuna gittiyse onu da alabilirsin.

Düz Microsoft mousem var o bile çok rahat çalışıyor şu an. Belki satın aldığım model arızalıdır ama o sıkıntı olmasada iade ederdim programı berbat.
Hocam şu program olayına çok gülüyorum. Yılda bir defa girilen programı eleştirmek de yanlış. Ama şöyle bir şey var: O Microsoft fare şu anda pahalı sayılır. Microsoft ürünleri pahalı oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı