150 TL Mouse Önerisi

Gelince fotosunu atarsın artık.
Benim hayalim ama alamıyorum :D

Gladius II o fiyattadır.
Gladius max 160 TL.
ASUS ROG Gladius
ASUS ROG Gladius II
ASUS'un Hepsi Buradada'ki mağazalarındaki fiyatlar.
160TL olanın ürün linkini atabilir misin?

Gladius II o fiyattadır.
Gladius max 160 TL.
Bu mouse ile Bu mouse arasında ne fark var BULK yazıyor sadece.

Son düzenleme:
Rog Gladius II daha gelişmiş ve ışıklandırılmış mousedir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rog Gladius II daha gelişmiş ve ışıklandırılmış mause'dir.
Evet fakat Gladius BULK ile normal Gladius arasındaki farkı sormuştum, cevabını da buldum BULK olan 600TL fakat indirimde 183TL (teşhir ürünü) normal Gladius 276TL fakat indirimde 199TL bunun arasındaki farkı arıyordum BULK teşhir ürünüymüş, tanıtım ürünü vs.

Gladius II o fiyattadır.
Gladius max 160 TL.

Gladius II o fiyattadır.
Gladius max 160 TL.
Paramı toparladım ürünü alacaktım fakat mouse fiyatı 600TL olmuş senin bildiğin bi link varmı ürün linki orjinal sağlam.

Son düzenleme:
Merhaba dostlar hayırlı ramazanlar, CS:GO oynamak için bir fare almayı düşünüyorum, yaklaşık 1 yıldır 4 ayrı Everest fare kullandım sonuncusu 6-7 aydır idare ediyor.
Eğer ki Technopat forumu ile tanışmasaydım aşağıdaki ürünlerden birisini alacaktım, sizden de bir öneri isteyeyim dedim.
Sadece CS:GO oynamak için alıyorum.
Not: Farklı fareler önerebilirsiniz fakat Everest kesinlikle olmasın, ayrıca Logitech G102 elime küçük geliyor, G300s tasarımı hoş gelmiyor.
Seneye ehliyet alacağım onun için para biriktirmeye başlayacağım, yani aldığım bu fare beni en az 1 sene götürsün.

Bloody'den şaşma Bloody T60 kullanıyorum ve dediğin gibi G300s elime uymaz tasarımı kötü geliyor G102 de çok küçük ve tutuşumuzda benziyor olmalı elinde büyük ise Bloody T60 al parmakların boşda kalmaz tutar CS, MC, MOBA, oyunları için efsane.

Yeni konular

Geri
Yukarı