150 TL SSD tavsiyesi

Az daha para ekleyip 240GB alın derim. Sizin artıklarının arasından Kingston olan daha iyi. BX 500 modelde bazı cihazlar kronik sorunlu oluyor. Pek önermem açıkçası.

Arkadaşlar bir sorum olacakt. Ssd de aşşagi yukarı 70GB yer olacak demi Windows'u yükledikten sonra? Kasma yapmaz demi? Diğer program vs leri harddiskte depolayacagim sorun olmaz demi yavaş açılmaz.
Az daha para ekleyip 240GB alın derim. Sizin artıklarının arasından Kingston olan daha iyi. BX 500 modelde bazı cihazlar kronik sorunlu oluyor. Pek önermem açıkçası.
Bende Sandisk almam sorun orda😊

Arkadaşlar bir sorum olacakt. Ssd de aşşagi yukarı 70GB yer olacak demi Windows'u yükledikten sonra? Kasma yapmaz demi? Diğer program vs leri harddiskte depolayacagim sorun olmaz demi yavaş açılmaz.
+10 GB olduğu sürece yavaşlama olmuyor. Hatta sonuna kadar doldursan bile HDD hızına göre çok daha hızlı oluyor.

Önerdiğim modelin çok iyi olmadığını kabul ediyorum ama Sandisk ile geçmişte bir sorun mu yaşadınız ?

Bende Sandisk almam sorun orda😊
O zaman bütçeyi biraz arttırıp Samsung modellere yöneleceksiniz hocam.

+10 GB olduğu sürece yavaşlama olmuyor. Hatta sonuna kadar doldursan bile HDD hızına göre çok daha hızlı oluyor.

Önerdiğim modelin çok iyi olmadığını kabul ediyorum ama Sandisk ile geçmişte bir sorun mu yaşadınız ?
SanDisk ile bir sorun yaşamadım. Sadece bana uzak durmam gerektiği söylendi. Uzun vadeli kullanım için alcam. Bozulursa temrar alma ihtimalim yok.
Şimdi kesin bir karar verelim. Crucialmı Kingstonmu?

BX500 olanı kullanıyorum o modelin bazıları kronik ısınma sorunlu uzak durun 😀

Kingston hakkında bilgim yok.

Sandisk de sorunlu bir marka değildir açıkçası. Çok iyi değildir ama çöp de denemez.

Adata SU650 nasıl bir ürün acaba? Diğer konularda önermişler.
Forumdaki çoğu kişiye göre kronik sorunlu bir cihaz. Bana göre de eski sistem için ucuza aldığım ama en yüksek hızı gördüğüm mükemmel bir cihaz. Tarafsız şekilde anlatmak gerekirse durum bu. Belki de bana denk gelmemiştir 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı