150 TL Vlog Amaçlı Fotoğraf Makinesi

darkould

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Vlog çekmek için kullanacağım fiyat performans bir fotoğraf makinesi arıyorum lakin bulamadım. Genel olarak videoları güzel ve en az 720p'de çekebilen ve fiyatı 150 civarında seyreden makineleri alabilecek bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum.

Eğer bütçeni 400e kadar yükseltebilirsen canon powershot sx 270 hs öneririm 1080p 60fps bir video kalitesi ,cmos sensör ve 20x zoomla kaliteli vloglarin yaninda kendi çapında anilarini fotograflamak icinde kullanabilirsin. 150 tlye ancak 720p bir aksiyon kamerasi alabilirsin

Telefonunun kamerasınida kullanabilirsin ama bu durumda mikrofon yetersiz kalicagi icin aliexpresten gecici bir kullanim icin 10 liralik yaka mikrofonlarindan alirsin hem senin icin daha garanti olur anladigim kadariyla youtube kanalı açacaksin ve videolari o kanalda paylasaksin eger bekledigin kitleye ulasamayip yotubedan vazgecersen zarara girmemis olursun. Ama dedigim gibi bunlar gecici ,kanalinin nereye gidecegini gorebilmek icin. tam tersi olurda gelisirse bir kamera ve kaliteli bir mikrofon şart

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı