150 TL Wi-Fi güçlendirici önerisi

theYagi

Hectopat
Makaleler
5
Eve bugün bağlattık interneti. 50Mbps fiber Türk Telekom, odamda 90 ping ve 15 download alıyorum.
Düzgün bir güçlendirici önerisi yapar mısınız? 150TL'yi geçmesin yeter.

Sanki interneti paylaşmayalım diye özellikle yapıyorlar. Ben direkt modemin yanına dandik bir router koydum. Cayır cayır çekiyor. Güçlendiriciden faydalı olduğunu düşünüyorum. Hele hele 150
liralık bir router alısran mis gibi olur.

Ben bunu tavsiye ederim. Beğenmezsen direkt iade edebilirsin, daha iyi olacağını düşünüyorum. Repeater olarak da kullanılıyor haberin olsun.

Son düzenleme:
150 TL'ye Wi-Fi güçlendirici alınmaz. Kanser eder. Mümkünse bilgisayarınıza kablo çekin. Yoksa 150 TL'nizi çöpe atsanız daha çok sevinirsiniz.

Eve bugün bağlattık interneti. 50Mbps fiber Türk Telekom, odamda 90 ping ve 15 download alıyorum.
Düzgün bir güçlendirici önerisi yapar mısınız? 150TL'yi geçmesin yeter.
Merhaba elimde Huawei Wifi Yönlendirici ws318 var. Eğer ilgileniyorsanız 120 TL'ye satabilirim. Laptobumun yanında hediye olarak geldi sadece 3 gün kullandım sonrasında ise ihtiyacım olmadı. İlgileniyorsanız cevap yazın.

Merhaba elimde Huawei Wifi Yönlendirici ws318 var. Eğer ilgileniyorsanız 120 TL'ye satabilirim. Laptobumun yanında hediye olarak geldi sadece 3 gün kullandım sonrasında ise ihtiyacım olmadı. İlgileniyorsanız cevap yazın.
Yok teşekkürler.
Sanki interneti paylaşmayalım diye özellikle yapıyorlar. Ben direkt modemin yanına dandik bir router koydum. Cayır cayır çekiyor. Güçlendiriciden faydalı olduğunu düşünüyorum. Hele hele 150
liralık bir router alısran mis gibi olur.

Ben bunu tavsiye ederim. Beğenmezsen direkt iade edebilirsin, daha iyi olacağını düşünüyorum. Repeater olarak da kullanılıyor haberin olsun.

Bu routerle bilgisayarıma kablolu bağlantı yapabilrmiyim?
Yapabilirsem eğer 7 metre mesafeden ne kadar güçlendirir?

Yok teşekkürler.

Bu routerle bilgisayarıma kablolu bağlantı yapabilrmiyim?
Yapabilirsem eğer 7 metre mesafeden ne kadar güçlendirir?
Tabii ki yaparsın. Kablolu bağlantıda teorik olarak zaten kayıp olmaz. Kablosuz bağlantıda ne kadar güçlendirir diye mi sormak istemiştin? Modemin arkasına taktığın bir tane LAN kablosunu router'ın WAN girişine taktığın anda o router'ın kendi kablosuz ağından ana internetine bağlabilrsin ayrıca router'ın diğer LAN portlarından kendi bilgisayarına da kablo çekip kablolu da kullanabilirsin. Teorik olarak kablolu bağlantıda kayıp olmaz.

Evet, kablosuz ne kadar güçlendirir?
Güçlendirdiği miktarı kıyas ederek söyleyeyim. Evde 100 mbit vodafone net kullanıyorum. 10 metreden ana modemin kablosuz ağı 3 mbit verirken tek anteni kırık tek anteni de gariban olan tenda modemim 50 görüyor. Tipi baya dandik bir ürün ama o bile baya güçlü diğerine göre.

Geri
Yukarı