150 TL'ye 80 Plus Sertifikalı PSU Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
500W alacağına gitsin 600W alsın. Değişen bir fiyat yok zaten.

Ben hergün okula üsküdara gidiyorum :D Bir hafta sonu kadıköy e giderim. İyiki kadıköye yakın bir yerde oturuyorum :D Verdiğiniz bilgiler için hepinize teker teker teşekkür ediyorum.

Bakkala vereceğim fazladan parayı otobüse veririm. Gezmiş olurum hemde :D Bu arada kadıköy ün neresinde olur bu teknolojik mağazalar ?

Alacağın psu'yu akılna koy ve fiyat araştır sonra kadıköye git. Sonra adam aklını caydırıp başka psu aldırmasın. :D İstanbul'daysan da sıkıntı yok ben seni uzak bir yede felan diye düşünmüştüm. Bursa ankara vb. :)

500W alacağına gitsin 600W alsın. Değişen bir fiyat yok zaten.

Çok fark ediyor. Ne kadar ihtiyacınız varsa o kadarlık güç kaynağı alın. Yoksa elektrik faturanız kabarır. Ha, ileride upgrade yapacaksanız şimdiden iyi bir PSU alabilirsiniz ama bilgisayarların güç tüketimi tahmin ettiğinizin çok altında...

Çok fark ediyor. Ne kadar ihtiyacınız varsa o kadarlık güç kaynağı alın. Yoksa elektrik faturanız kabarır. Ha, ileride upgrade yapacaksanız şimdiden iyi bir PSU alabilirsiniz ama bilgisayarların güç tüketimi tahmin ettiğinizin çok altında...

Benim bildiğim ne kadar gerekiyorsa o kadar çekmiyor mu ? Hani prizde şehir elektriği vardır sen ona fırını takarsın gerektiği kadar çeker. Bende 600w güç kaynağı var ama pc 600w çekmiyor. Yani şimdi ben 500w'lık güç kaynağı alsam daha çok mu tasarruf ederim ?

Kardeş kadıköyün, hemen hemen her yerinde bula bilirsin psu falan. sen 6 tane fan takcam diyorsun, sen istersen 500W al, ama fiyat diyorsan Aerocool Strike-X 500W, ve 600W arasında çok fazla bir fiyat farkı yok. yani ben 100 watt fazladan söylememin nedeni daha garanti olur Senin Pc'in. 100Watt 100Wattır. ilerde belki crossfire, sli.. falan yapmak istersin. ama yinede sen bilirsin; yani ben senin iyiliğin için diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Verimli olduğu sürece (80+) çok da sıkıntı olmaz diye düşünüyorum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı