150 TL'ye kadar ev interneti paketi önerisi

leeEVERETT

Decapat
Makaleler
1
Taahhütlü taahhütsüz fark etmez maksimum 150 TL'ye kadar ev interneti paketleri önerilerinizi bekliyorum. Şu an 120 TL'ye Türk Telekom'dan 16 Mbps bir paket kullanıyorum. Bu fiyata bu hız iyi mi böyle kalmak mı mantıklı yoksa değiştirmek mi?

Şu an 120 TL'ye Türk Telekom'dan 16 MBPS bir paket kullanıyorum.
Bu fiyata bu hız kötü. Devam eden taahhüt var mı? Var ise, kaç ay taahhütünüz var?

O fiyata o hız berbat kalmış hocam, Netspeed öneririm.
Kapattıracağım deyince 108 TL teklif etmişlerdi 16 MBPS ADSL için. İki haneli fiyat olmazsa ayrılacağım dedim ve iki haneli fiyat yapmadılar.

Taahhütlü taahhütsüz fark etmez maksimum 150 TL'ye kadar ev interneti paketleri önerilerinizi bekliyorum. Şu an 120 TL'ye Türk Telekom'dan 16 Mbps bir paket kullanıyorum. Bu fiyata bu hız iyi mi böyle kalmak mı mantıklı yoksa değiştirmek mi?
Çooook kötü ben 130 tl ye 100 mbps internet kullanıyorum hocam acilen dolandırılmaya son verip. TurkNete geç bu firmayla görüş cayma bedelini bile ödüyorlar başka bir İnternet Sağlayıcıdan geçince.

TurkNet kullandığımı kim söyledi ve ayrıca yeni yaptılar o zammı loser.

130 TL'ye 100Mbps kullanıyorum acilen TurkNet'e geç diyen ben miydim.

130 TL'ye 100Mbps kullanıyorum acilen TurkNet'e geç diyen ben miydim.
insan kullandığı şeyden memnunsa öneriri sen başka bir iss kullanıp neden türknet öneriyorsun daha önce kullandınmı?

Geri
Yukarı