150 TL'ye kadar ev interneti paketi önerisi

130 TL'ye 100Mbps kullanıyorum acilen TurkNet'e geç diyen ben miydim.

İnsan kullandığı şeyden memnunsa öneriri sen başka bir ISS kullanıp neden TurkNet öneriyorsun daha önce kullandın mı?

TurkNet'e geç deme sebebim içinde boş boş sallayarak yazı yazdığın forumun sahibinin YouTube kanalında TurkNet yöneticisiyle olan röportajı linki bırakayım da daha fazla klavye delikanlılığı yapma oradan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullanmadığın firmayı niye öneriyorsun :D?

TurkNet'e geç deme sebebim içinde boş boş sallayarak yazı yazdığın forumun sahibinin YouTube kanalında TurkNet yöneticisiyle olan röportajı linki bırakayım da daha fazla klavye delikanlılığı yapma oradan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben haziran 2023 ek kadar zam yapmayacağım deyip çat diye zam yapan bir firmaya güvenmem heran zam yiyebilir adam sabit 150 TL vermek istiyor.

her ne kadar bu forumun sahibi türknet önersede gerçekler ortada

Ben haziran 2023 ek kadar zam yapmayacağım deyip çat diye zam yapan bir firmaya güvenmem heran zam yiyebilir adam sabit 150 TL vermek istiyor.

Her ne kadar bu forumun sahibi TurkNet önersede gerçekler ortada.

Adam haziran Temmuz ayında yapılacak zammı TAA 3 ay önceden mail yoluyla kullanıcılara bildirdik diyor. 2023'e kadar da zam yapılmayacak diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emre senin soy ismin ne kral yaşın kaç ben seninle niye muhattab oluyorum ya senin yorumun bulunan bir konu görürsem girip boş yazıp çıkacağım.

Yaaa ben konuyu bitirdim TurkNet 169 TL ve adam 150 demiş yani TurkNet'i bir kenara almamız lazım değil mi diğer alternatiflere yönelmemiz gerek Netspeed güzel yorumlar gördüm ama gibi Millenicom önermiyorum kullandım ilk ev interneti sağlayıcındı ve sürekli kopmalar oluyordu ve şu an Türk Telekom 50 Mbps kullanıyorum ve fazla para veriyorum ama en azından altyapım sağlı olduğu için kopmalar yaşamıyorum Millenicom'da da aynı altyapıydı ve kopuyordu 30 dk gibi bir sürede geliyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın en başta söylemem gerekirdi ama bu interneti ailecek kullanacağız ve ailem TürkNet SpeedNet Millenicom gibi yeni yeni yayılan yerlere sıcak bakmıyorlar bize daha çok Türk Telekom Turkcell gibi bilindik yerler lazım.

Geri
Yukarı