150 TL'ye Laptop Soğutucu Önerisi

• Konuyu başlatan qbK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 8B

qbK

Hectopat
Daha fazla  
Elimde bulunan Dell 7567 Gaming Laptop için soğutucu arıyorum. Amacım hem laptopun altındaki hava sirkülasyonunu rahatlatacak hem de bilgisayarı biraz da olsa rahatlatacak bir soğutucu almak. Bütçem 150 TL civarı ama ne kadar ucuza kapatırsam o kadar iyi. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zalman o 5 fanlıdan daha yüksek bir hava akışı sağlayıp daha iyi soğutacağını tahmin ediyorum.

Hocam neye göre tahmin yürütüyorsunuz? Tx Ergo500'ün 106cfm, Red Alert olanın 115 cfm hızı var. Markasını bildiğiniz için mi öyle dediniz?

Birkaç gün önce TX Red Alert aldım. Malzeme kalitesi dandik ama işini çok iyi yapıyor.

Zaten öncelikli olarak işini iyi yapan bir soğutucu lazım, sizin laptop modeliniz nedir? Ayrıca ne kadar fark ettirdi size?

Hocam neye göre tahmin yürütüyorsunuz? Tx Ergo500'ün 106cfm, Red Alert olanın 115 cfm hızı var. Markasını bildiğiniz için mi öyle dediniz?

Zaten öncelikli olarak işini iyi yapan bir soğutucu lazım, sizin laptop modeliniz nedir? Ayrıca ne kadar fark ettirdi size?

Laptopum bu:

Lenovo Legion Y520 Intel Core i7 7700HQ 16GB 2TB + 256GB SSD Fiyatı

Oyun sırasında işlemci 85 derece civarında oluyordu. Soğutucuyu aldıktan sonra işlemciyi stres testine sokup %100 yük altında çalıştırdım 65 dereceyi geçmedi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı