1500-1600 TL Akıllı Telefon Tavsiyesi

HTC 10 ile U Ultra aynı işlemcilere sahip, ısınma sorunu olan işlemciler değil bunlar. SD 820 ile SD 821 işlemcileri temel olarak aynı işlemci modelleridir, arada sadece frekans hızı farklılığı var. U Ultra alabilirsin beğendiysen.
U Ultra biraz daha iyi gibi geldi bana ön kamerası olsun 16mp gördüm ama ondada galiba optik görüntü sabitleyici yok yada var ben göremedim başka bi fark yok galiba varsada ben göremedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

16 MP olmasına rağmen ön kamerada iki model arasındaki fark fazla değil, U Ultra düşük ışıkta daha iyi, renkleri daha doğru veriyor. U Ultra modelinin ön kamerasında OIS yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

16 MP olmasına rağmen ön kamerada iki model arasındaki fark fazla değil, U Ultra düşük ışıkta daha iyi, renkleri daha doğru veriyor. U Ultra modelinin ön kamerasında OIS yok.
Anladım teşekkür ederim bu arada ithalatçı garantili olmayan telefonlar arasında ne önerirsiniz onuda bi ögreneyim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı