1500-1600 TL bandında red Switch klavye önerisi

Bütçe
1500-1600
Daha fazla  
Merhaba, halihazırda Redragon Rudra modelini kullanıyorum fakat Blue Switch olmasından ötürü ses konusunda biraz sıkıntı yaşamaya başladık. Bu bağlamda önerebileceğiniz %60 70 olmayan Red Switch mekanik normal bir klavye arıyorum.

Merhaba, halihazırda Redragon Rudra modelini kullanıyorum fakat Blue Switch olmasından ötürü ses konusunda biraz sıkıntı yaşamaya başladık. Bu bağlamda önerebileceğiniz %60 70 olmayan Red Switch mekanik normal bir klavye arıyorum.

200 tl aşar bütçeyi ama kesinlikle değer.

Merhaba, halihazırda Redragon rudra modelini kullanıyorum fakat blue Switch olmasından ötürü ses konusunda biraz sıkıntı yaşamaya başladık. Bu bağlamda önerebileceğiniz %60 70 olmayan red Switch mekanik normal bir klavye arıyorum.

Tam boy olur mu?

Tam boy olur mu?

Zaten tam boy arıyorum hocam. Küçük klavye istemiyorum çünkü Numpad'i sürekli kullanıyorum.

200 TL aşar bütçeyi ama kesinlikle değer.

Altec ürünü hakkında ki düşünceniz nedir hocam? Arada 1K fiyat farkı var gerçekten XPG'yi almaya değer mi?

Zaten tam boy arıyorum hocam. Küçük klavye istemiyorum çünkü Numpad'i sürekli kullanıyorum.

Altec ürünü hakkında ki düşünceniz nedir hocam? Arada 1K fiyat farkı var gerçekten XPG'yi almaya değer mi?
Hocam açıkçası atılan klavyeyi bilmiyorum. Fiyat performans olarak güzel gibi duruyor baktığım kadarıyla. XPG ye gelince kaliteli Cherry MX switch var klavyede. Hissiyatı vs. ben çok beğendim. Ses olarak gayet iyi. Gürültüsü yok. Uygulaması bana karışık geldi ben kullanamamışta olabilirim. Zaten uygulamaylada bir işim olmadı. 3 farklı aydınlatma seçeneği ayarladım. Bu fazlasıyla yetiyor bana. Birkaç kişi yorumlarda space tuşunun yay sesi yaptığını söylemişti. Bu kimisi devam ediyor diyor. Kimiside sesin geçtiğini yazmış. Tamamen bütçenize bağlı. Bu fiyata çıkarsanız kesinlikle tavsiyem bu ama diğeride alınabılır.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı