1500-1600 TL bandında red Switch klavye önerisi

Bütçe
1500-1600
Hocam açıkçası atılan klavyeyi bilmiyorum. Fiyat performans olarak güzel gibi duruyor baktığım kadarıyla. XPG'ye gelince kaliteli Cherry MX Switch var klavyede. Hissiyatı vs. ben çok beğendim. Ses olarak gayet iyi. Gürültüsü yok. Uygulaması bana karışık geldi ben kullanamamışta olabilirim. Zaten uygulamayla da bir işim olmadı. 3 farklı aydınlatma seçeneği ayarladım. Bu fazlasıyla yetiyor bana. Birkaç kişi yorumlarda space tuşunun yay sesi yaptığını söylemişti. Bu kimisi devam ediyor diyor. Kimiside sesin geçtiğini yazmış.

Altec'in siparişini geçtim hocam ya, hem görüntüsünden hem de fiyatından dolayı onu tercih etmek istedim bir de peşin fiyatına 3 taksit yaptı Trendyol. XPG eminim daha iyi bir klavyedir fakat alışılmış siyah renginden de çok sıkılmıştım.

Marka Asusun laptoplarına klavye üreten ve kaliteli ses sistemleri yapan köklü bir firma. Araştırabilirsiniz gayet kaliteli bir markadır. Klavyeyi de kendim kullandığım için önerdim çok memnunum.

Çok teşekkür ederim, sizin önerinize istinaden bende aynı markanın bu modelini sipariş geçtim. Çoğu kişi yay sesi vs yazmış umarım bana denk gelmez.

Altec'in siparişini geçtim hocam ya, hem görüntüsünden hem de fiyatından dolayı onu tercih etmek istedim bir de peşin fiyatına 3 taksit yaptı Trendyol. XPG eminim daha iyi bir klavyedir fakat alışılmış siyah renginden de çok sıkılmıştım.

Çok teşekkür ederim, sizin önerinize istinaden bende aynı markanın bu modelini sipariş geçtim. Çoğu kişi yay sesi vs yazmış umarım bana denk gelmez.

Hayırlı olsun hocam. Yay sesi minimum düzeyde vardır illaki fakat beni hiç rahatsız etmedi açıkçası, farketmedim de. Beğenmezseniz iade edebilirsiniz zaten 15 gün içinde.

Hayırlı olsun hocam. Yay sesi minimum düzeyde vardır illaki fakat beni hiç rahatsız etmedi açıkçası, fark etmedim de. Beğenmezseniz iade edebilirsiniz zaten 15 gün içinde.

Aşırı olmadığı sürece sorun yok. Şu an Redragon rudra modelini kullanıyorum bütün tuşlar çınlıyor. Bunun kadar olmasında çok da problem değil. Altı üstü klavye sonuçta.

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Bu model markasız çıkıp rastgele markaların ürünlerini bastığı modellerden sanırım ya.

Geri
Yukarı