1500-1600 TL bandında red Switch klavye önerisi

Bütçe
1500-1600
Bilgilendirme için teşekkürler, gerçekten birebir aynı gibi duruyor. Açıkçası klavyenin görseli çok hoşuma gitti. Beyaz ve gri olması. Sorun yaşarsak göndeririz garantiye artık siparişi iptal etmek istemiyorum çünkü :( Yoksa aynı paraya hp omen encoder de vardı.

Bilgilendirme için teşekkürler, gerçekten birebir aynı gibi duruyor. Açıkçası klavyenin görseli çok hoşuma gitti. Beyaz ve gri olması. Sorun yaşarsak göndeririz garantiye artık siparişi iptal etmek istemiyorum çünkü :( yoksa aynı paraya HP Omen encoder de vardı.

Bende klavye arayışındayım çünkü aynı fiyatlara bende gördüğümde hoşuma gitmişti araştırdığımda böyle şeylere denk geldim. Bence bütçeniz uygun zaten XPG Summoner alın riske gerek yok.

Bende klavye arayışındayım çünkü aynı fiyatlara bende gördüğümde hoşuma gitmişti araştırdığımda böyle şeylere denk geldim. Bence bütçeniz uygun zaten XPG Summoner alın riske gerek yok.

Aslına bakarsak her klavye için kötü yorum mevcut. Hepsinde olduğu gibi bunda da mevcut fakat olumlu yorumlarda oldukça fazla. Ben risk alıp kullanmayı tercih edeceğim, en kötü bir şey olduğunda garantiden değiştirip satar veya tekrar kullanırım. Önceki mesajlarda dediğim gibi klasik siyah klavyelerden artık sıkıldım bir farklılık olsun istiyorum. Zaten bu klavyeyi alma sebebim de o.

Aslına bakarsak her klavye için kötü yorum mevcut. Hepsinde olduğu gibi bunda da mevcut fakat olumlu yorumlarda oldukça fazla. Ben risk alıp kullanmayı tercih edeceğim, en kötü bir şey olduğunda garantiden değiştirip satar veya tekrar kullanırım. Önceki mesajlarda dediğim gibi klasik siyah klavyelerden artık sıkıldım bir farklılık olsun istiyorum. Zaten bu klavyeyi alma sebebim de o.

Gelince bilgilendirin belki bende düşünürüm.

Tamamdır hocam, köyü olduğunu düşünmüyorum açıkçası. AOC ve Philips gibi büyük markadalda marka basıp kullanmışlar ürüne araştırdığım kadarıyla. Fiyatının ürünüdür muhtemelen.

Ürün geldi hocam klavyenin hissi görünüşü gerçekten çok güzel. Sadece klavyenin köşesinin metali bükülmüş şekilde geldi, onu da pense yardımıyla düzelttim fakat olmasa 10/10 du şu an 7/10 kaldı benim gözümde. Tavsiye eder miyim evet ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı