1500-2000 TL arası 2. el telefon tavsiyesi

Bütçe
1500 2000

onurk08

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. İkinci el telefon almayı düşünüyorum. Bütçem 1.500 TL ile 2.000 TL arası. Tavsiye edeceğiniz var mıdır?
Benim aklımda olanlar.
Huawei Mate 20 Lite.
Huawei P30 Lite.
Oyun falan oynamıyorum sosyal medya internet te dolaşma müzik kamerası güzel olan benim için bunlar ön planda.
2022 yılına gireceğiz bu telefonlar uyar mı?
Başka tavsiyesi olanlar yardımcı olurlar ise çok sevinirim.

iPhone 6 alınacak bir model değil, 6S modeli de batarya ve ekran olarak üzer. P30 Lite ve Mate 20 Lite modeline bakabilirsin. Tavsiyem ise S9 ve S8 serisi.

Aynen iPhone 6, 6S sıkıntı bende sevmiyorum iPhone. Samsung S9, S9 Plus daha mı iyi Huawei Mate 20 Lite, P30 Lite'den? Olamzsa S9 Plus alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sıfır olarak böyle 1500 liraya satılan telefonları olan bir marka var ama ne kadar güvenli bilmiyorum o yüzden önermeyeceğim. İkinci el olarak iPhone 7 bulursanız sizin için iyi olabilir ama bu fiyata bulunabilirse temiz olarak mükemmel olur.

Evet S8 ve S9 serisi, P30 Lite ve Mate 20 Lite modellerinden daha iyi.

Hocam Huawei Mate 20 Lite alsam bana 1 2 yıl gider mi? Nasıl telefon sosyal medya, internete dolaşma olarak?

Hocam sıfır olarak böyle 1500 liraya satılan telefonları olan bir marka var ama ne kadar güvenli bilmiyorum o yüzden önermeyeceğim. İkinci el olarak iPhone 7 bulursanız sizin için iyi olabilir ama bu fiyata bulunabilirse temiz olarak mükemmel olur.

Hocam Mate 20 Lite alacağım büyük ihtimalle bana 1 2 yıl gider mi? Nasıl telefondur acaba? Oyun oynamıyorum.

Mate 20 Lite 1-2 yıl gider, dediğin işlemler için de yeterli olur.

Abi hiking diye bir marka var internette A22 var 1500 lira 4 GB RAM 128 GB hafıza bir de 3 kamerası var sence nasıldır eğer iyi ise alınabilir.
Pardon abi zam gelmiş 1600 arası falan olmuş en son 1500 liraydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı